Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Volt anyósom unoka láthatásért...

Volt anyósom unoka láthatásért "harcol". Miért nem érti meg h a fyerek nem akar menni, mi károm lesz ebből?

Figyelt kérdés

A lányom 16 éves,nem akar a mamáékhoz menni,nincs ott vele egy korú,itthon diákmunkázik,meg itt a barátja is.

Ex anyosom kiskoru veszélyeztetése miatt jelentget fel,mert h dolgozik és baratja van.


2013. júl. 4. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt bizonyítania is kellene a vén sárkánynak, hogy veszélyezteted a gyerekedet. Ha ez nem igaz, akkor nem kell félned, bár kellemetlenségeket tud okozni, sajnos!
2013. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

16 éves,már a lányodat kérdezik ha eljut odáig az ügy.

Hivatalosan dolgozhat,diákszövetkezettel/céggel szerződése van,belekötni nem lehet.16 évesen hogy barátja van,teljesen normális,nyugi.

16 évesen már a szülői láthatásra sem kötelezhető.

2013. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel ragalmazasert
2013. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. 16 éves, szóval diákszövetkezetnél dolgozhat amennyiben beleegyeztél, és mivel tudsz róla, hogy dolgozik valószínűnek tartom, hogy beleegyeztél.


2. Az, hogy van barátja teljesen normális ennyi idősen.


3. Ha ő nem akar menni a mamájához akkor nem is fog. Szerintem még a bíró sem fogja kötelezni, ha esetleg jogi útra terelődne a dolog.

2013. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mamát meg tessék felnyomni rágalmazásért meg zaklatásért
2013. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy már leírták, nem tehet semmit a mama.

Ha nagyon jó fej akarsz lenni, esetleg beszéld rá a csajszit, hogy menjenek el a barátjával és töltsenek el egy délután a nagyinál. Hátha megnyugszik a mama.

2013. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Irreális dolgokkal fenyegetőzik, ne foglalkozz vele.

S ha a gyerek nem akar menni, nem megy. Én 12 évesen nem akartam látni a hím egyedet, akit nem nevezek apámnak, tudomásul vették hivatalos körökben és kész.

2013. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát tudod, én rábeszélném, hogy menjen el a kislányom a nagymamájához, még csak 16 éves, hallgat rád. Később, amikor már nem lesz nagyi, akkor nem mehet... kár lenne, lehet, hogy sok mindent veszítene...
2013. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hadd jelentsen fel. Aztán, ha ofáig kerül az ügy, fizeti a perköltséget.
2013. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!