Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak? Nagy a baj!

Krissz1997 kérdése:

Mit csináljak? Nagy a baj!

Figyelt kérdés

Nagymamámat ma elvitte a mentő mert összeesett,most az intenzíven van és az orvosok azt mondták lehet hogy meg fog halni.nem tudom mit csináljak meg őrülök.anyukám után őt szeretem a világon mindennél jobban,bármit megtennék hogy minden jó legyen de semmit se tudok tenni...mindjárt sírok,a legjobb haverom nincs itthon vele nem tudok beszélni,túl sok barátom nincsen akivel napok óta együtt vagyok lány,vele nem tudom hogy merjek-e beszélni...nem tudom mit tegyek,kimegyek éjszaka egy rosszabb környékre verjenek össze addig se kell ezen aggódnom vagy veszek zöldet és leoffolom az agyamat vagy nagyon berugok,nem tudom mit tegyek,teljesen kivagyok

16/f


2013. aug. 2. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a kórházba.
2013. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Unokatesóm bent van,én írtozom a korházaktól,ha bemennék és meglátnám hogy gépekre van kötve és csövek mindenfelé akkor vagy neki ugranék valakinek vagy sírva esnék össze
2013. aug. 2. 21:25
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sírd ki magad a szüleiddel. Egyáltalán nem gáz ez ilyenkor. Beszéljetek róla. Most még nagyon hirtelen,de ha esetleg meghal egy idő után jobb lesz. A halál az élet természetes velejárója
2013. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia !

Akkor viszont reggel az legyen az első utad hogy bemész hozzá !

Ha írtozól a kórháztól ha nem !!!!!

Be kell menned , beszélj hozzá , fogdd meg a kezét . Legyél ott vele !!!!

Ma este pedig ne menj sehova , maradj otthon , nehogy berugj vagy más hülyeséget csinálj !!!

Jobbulást a nagymamádnak ! És írj mi lett vele !

2013. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A szüleiddel beszéld meg a bánatod.

Meg fogják érteni,hisz nagymamád és szereted.


Egyébként,ha szeretnél,nekem is írhatsz és beszélhetünk.


16/L

2013. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be a kórházba, szerintem mamád nagyon örülne neked. Sajnálom, ami történt, de akárhogy is alakul ne csinálj semmi hülyeséget. Amiket itt felsorolták azokat gyorsan verd ki a fejedből, szerinted mamád ezt szeretné? Mekkorát csalódna benned, neki méginkább szüksége van a nehéz időkben a szeretteire, azt szeretné, hogy boldognak lásson másokat. Szedd össze magad és kitartás!
2013. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

16/L vagyok.


Ha valami hülyeséget csinálsz (berugsz,kimész oda ahol megvernek stb.) azzal csak ártasz magadnak,a szüleidnek is.

És a mamád se örülne neki.


Szóval tényleg inkább vagy a szüleiddel beszélj,vagy azzal a lánnyal.

Érthető hogy ez nagyon idegesít.

2013. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szüleimmel nem tudok beszélni,apámat nem érdekli,anyukám otthon van én pedig nagyszüleimnél.nagypapám van itthon meg unokaöcsém
2013. aug. 2. 21:33
 9/21 Józsi21 válasza:

Szerintem is menj be a kórházba.

Biztosan örülne neki ha látna!

Ha nincs magánál azért beszélj hozzá.

Lehet hogy az segít (neked vagy a mamádnak)"kimegyek éjszaka egy rosszabb környékre verjenek össze addig se kell ezen aggódnom vagy veszek zöldet és leoffolom az agyamat vagy nagyon berugok,nem tudom mit tegyek,teljesen kivagyok"de ez biztos hogy nem!Később megbánod,de akkor már nem tudod visszacsinálni!

2013. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De nem tudok itthon ülni,megkeresem azokat akik eddig belém kötöttek de nem szóltam vissza nekik,most több erőm van,tiszta ideg vagyok
2013. aug. 2. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!