Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagypapám ma lenne 70 éves...

A nagypapám ma lenne 70 éves és májusban hunyt el. Nagyon hiányzik mit tehetek a hiánya enyhítésének érdekében?

Figyelt kérdés
12/l
2013. okt. 29. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj rá szeretettel. Nagyon sok szeretettel. Én is ezt teszem Édesanyámmal kapcsolatosan. Szeretettel a szívemben hordozom Őt, amíg élek.
2013. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eőször is nagyon sajnálom, őszinte részvétem. Semmit nem tudsz tenni sajnos:( Én 3 éve vesztettem el a mamámat még mostis elfog sokszor a sirhatnék ha rá gondolok. Menj ki hozzá a temetőbe sird ki magad, beszélj hozzá.:) Hidd el megnyugszol kicsit.

19l

2013. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az én nagypapám 2 hónapja halt meg, és ő volt az egyik olyan személy az életemben akit a leges-leges legjobban imádtam szerettem. Beszélj róla. Az néha jólesik az embernek, és gondolj arra hogy ő se azt szeretné hogy szomorú legyél!! :)

Elfelejteni nem lehet, de nemis kell!! Csak ahogy már előttem írták, gondolj rá szeretettel. Énis ezt teszem

2013. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!