Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mennyire van beleszólása a...

Mennyire van beleszólása a dolgokba, a Nagyszülőknek?

Figyelt kérdés
Én egy Egyiptomi férfihez mentem feleségül és a szülei minden áron rám akarják erőltetni, hogy pendelyezzem el magam, mert Ők olyan jobb módú család féle és szerintük nem illik még akkor sem fedetlen fővel járnom, ha eredetileg nem zsidónak születtem csak a vallást vettem fel. Szerintetek mit tegyek?

2013. nov. 10. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy jonnek ide a nagyszulok???
2013. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
A férjed mit mond? Aki idegen országból való férfihoz megy feleségül, tudnia illik, abban az országban mi az elvárás. A mi lakótelepünkön is nagyon sok fiatal nőt látok kendővel eltakart hajjal. És nem külföldiek, csak a férjük az. Ők pedig megkövetelik az ő vallásuknak előírásait a feleségüktől.
2013. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Babát várok és a párom szülei úgy gondolják, hogy az unokájuk anyja ne járjon fedetlen fővel.
2013. nov. 10. 18:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Omar-t (a páromat) nem igazán érdekli, mert Ő itt Magyarországon tanult hosszú évekig és nem gyakorolja a vallását sem. És jelenleg nem is Egyiptomban élünk, de januártól viszont kiköltözünk.
2013. nov. 10. 18:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsidóság hogy jön ide? Nem muszlimok?
2013. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
miért érzem kamunak?
2013. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Egyiptomba költöztök, ott a férjedet is érdekelni fogja. Kénytelen lesz ő is megkövetelni az ottani szokásoknak megfelelő viseletet tőled, különben neki lesznek gondjai a többiekkel.
2013. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
En nem költöznek ki a helyedben.... Ott semmi jogod nem lesz semmihez, pláne nem a gyerekhez.....
2013. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha legközelebb kamukérdést írsz ki, nézz utána kicsit jobban. "Omar" család féle (ez mit jelent amúgy) szülei nem azon lennének a legjobban akadva, ha a muszlim fiuk frissen zsidó hitre tért új felesége eltakarja-e a haját avagy sem :P
2013. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
akadva = kiakadva (előző voltam)
2013. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!