Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nagyszülőknek is jár így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyszülőknek is jár így egy hétvége ha velük lakok?

Figyelt kérdés
Szerintem ezzel mindent elmondtam,holnap lesz a sokadik per már,kicsit kapkodok...

2013. okt. 9. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerinted mindent elmondtál, én mégsem értem :(
2013. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem!
2013. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.


De szerintem simán lehet, hogy ha nem ítélik meg nekik a láthatást, akkor kitesznek titeket a házból :-(

2013. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a dolgot. O_o
2013. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
biztos bennem van a hiba de nem èrtem mit akarsz....
2013. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem
2013. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: ha jól értem, akkor a kérdező a kiskorú gyerekével a nagyszülőknél lakik. Nem jó a kapcsolatuk, ezért a nagyszülők bírósághoz fordultak nagyszülői láthatás miatt.
2013. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Bocsi mindenkitől mondom kapkodok!

Szóval azt tudom,vagy halottam,hogy a nagyszülőknek is jár egy hónapban egy hétvége.De egy házban élek a szüleimmel,így a bíróság megítélheti vajon ezt a kérelmet,hogy velük is lehessen?Mert már a sokadik pernél járok és sokszor "képen köpött",hogy nem én foglalkozok a gyerekkel,hanem a nagyszülők!Kb:ez lenne az indokom a kérelemre.

2013. okt. 9. 17:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Na még egyszer neki ugrok:)!Kihúztam a fejem a dossziékból!Tehát én vagyok az apa és nem a saját hibámból,de itthon ragadtam és alperes vagyok,mert neki egy ítélet se megfelelő,de viszont közös szülői felügyelet van.Most megint fellebbezett,hogy nem én törődök a gyerekkel,hanem anyámék!(nem tudom honnan veszi),több 100 km-re cuccolt el!Ezt többször is kimondta,lejegyzőkönyvezve ezért szeretném tudni,hogy ne csináljak magamból bohócot,hogy így 3 hétvégét is itt lehetne-e?2 az enyém egy meg a rokonságé!Talán így érthető...remélem,ugyanis sürgős!Ügyvédemnek-csak egy ügy,itt én küzdök egyedül évek óta egy sereg ellen,de tök egyedül vagyok!A per tárgyát mindig megnyertem!De most összevonom az egészet!Rizikós lesz de nem kivitelezhetetlen.Ezért a gyerekért bármit megtennék,hogy jobb legyen neki,mint ahol most van...Egyszerűen minden megvan vonva tőle,semmi gyerekkora nincs.
2013. okt. 9. 17:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos az a legjobb a gyereknek, ha a 4-ből 3 hétvégén utazgatnia kell? Hogy tud így normálisan tanulni, barátokkal találkozni stb? Nem hiszem, hogy a nagyszülők külön hétvégét fognak kapni.
2013. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!