Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan mutassam be nagymamámna...

Hogyan mutassam be nagymamámnak a barátomat?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja van barátom, és többször is találkozott már a nagyival, de eddig nem mondtuk el neki. Barátom már több hete rágja a fülem, hogy mondjam el, de nem merem elmondani. Mama mindig is hirtelen haragú volt, és félek a reakciójától. Eddig egy barátomat se mutattam be neki. Ez a legkomolyabb eddig. Kérlek segítsetek!

2014. jan. 30. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De mire haragudna meg? Harminc évvel idősebb nálad a barátod? Vagy köszönés helyett szájonvágná a nagymamát?
2014. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tőlem másfél évvel fiatalabb. Én 17 vagyok. Amúgy nagyon szimpatikus neki, jól elbeszélgetnek, csak mégis félek.
2014. jan. 30. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mamád már tudja, hogy ő a barátod :) A nagyik megérzik az ilyet.

Nyugodtan mond el neki, ha egyszer beszélgettek, hogy az a fiú, akivel már többször is találkozott, fontos neked és már több van köztetek barátságnál és szereted.

2014. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz, mondd el neki először úgy, hogy nincs ott a fiú. Aztán ha hirtelen haragú is, mire megint megy hozzátok, megnyugszik.
2014. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tőlem másfél évvel fiatalabb. Én 17 vagyok."


Na ne...

2014. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

15:40

Valami baj van? ;)

2014. jan. 30. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam nincs baj;)
2014. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A nagyid szerintem már előbb tudta, hogy a párod lesz, mint Te magad :) Ahogy az előttem szólók is mondták: a nagyok ilyenek, mindent tudnak.
2014. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igy:

Mama szeretném bemutatni a barátom.

2014. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!