Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem szeretném ha a mostoha...

Nem szeretném ha a mostoha apám túl sokat foglalkozna a gyermekemmel?

Figyelt kérdés
Hamarosan gyermekem fog születni ès a fèrjem màs orszàgban van ùgyhogy vissza kellett jönnöm a szüleimhez egy kis időre. Nekem mostoha apám van akit gyűlölök mert egy alkoholista, kultúrálatlan disznó. Nem akarom hogy a gyermekemet meg se tapintsa. Mit tegyek???

2014. márc. 30. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne költözz a mostohaapádhoz. Ha már külön családod van, élj külön, ne az anyukáddal, mostohaapáddal. Így sok kellemetlenségtől megóvod magad.
2014. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Minek mentél vissza hozzájuk ha annyira rossz? Persze pénzt majd költhetik rád meg a gyerekre de és még ők örüljenek.
2014. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjem angliában van. Nem birok visszamenni, a szüleimmel vagyok ... esélyem sincs . :-(
2014. márc. 30. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tudsz attól egyedül élni?
2014. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert mentel vissza?
2014. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért mert sajnos nincs munkám, ha lenne is akkor sem bírnák már dolgozni, a férjem kevés pénzt küld ami nem lenne elég rezsire, kakásra meg ételre még ha a legolcsóbbat venném. Úgyis szendvicsen élek....
2014. márc. 30. 18:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Visszajöttem mert horvátországi magyar vagyok és nem volt jogom semmire sem angliában, a gyermekemnek meg semleges állampolgársága lenne...beadtam a kérvényt kb. Egy hónapja a magyar állampolgárság megszerzésére. Ameddig nem kapom meg itt kell maradnom
2014. márc. 30. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:

és te így vállalod az anyásságot? Semmire?

A férjed Angliában mennyit keres?

Mert ha keres mondjuk 1000 fontot, és csak szobát bérel, és spórol ahogy tud, akkor simán tudna annyi pénzt küldeni ami neked is elég lenne egy kis albérletre.

Az meg teljesen normális, hogy Anglia nem ad mindenkinek segélyeket akik semmit nem tettek le az asztalra.

Így ha nem tudsz külön menni, akkor meg kell szoknod, hogy a mostohaapád néha foglalkozik a kicsivel. Legfeljebb mindig ott leszel mellette.

2014. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalosan dolgozik a férjed Angliában, ő igényelhet a gyerek után támogatást és együtt lehetnétek.
2014. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
költözz el. ha nem bírod a mostohaapádat, akkor ne menj oda a nyakára. a lakása jó de ő nem kell? hogy van ez. széggyeld magad. Ha nem bírod, akkor ne menj oda lakni.
2014. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!