Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mama miért azt várja, hogy...

Mama miért azt várja, hogy baj legyen, komlikációk legyenek?

Figyelt kérdés

terhesség alatt azon van, hogy belém akarja beszélni, hogy biztos koraszülött lesz, nem húzom ki a kiírt időpontig, meg biztos érelmeszesedéses lesz, mert sokaknak jön a gyereke oxigénhiánnyal világra.állandóan riogatna!

ha nem veszem fel a telot, biztos már kórházban vagyok, mert baj van.


ha dolgozom, és nem jelentkezek, biztos ott is baj van.


állandóan a rosszakra vár.

úgy utálooooom!


2014. máj. 3. 10:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
már mondtam neki, hozgy pozitív gondolkodás, nekem ne vonzza be a rosszat az életemben, fel se fogja, köv alkalommal megint átkoz.
2014. máj. 3. 10:38
 2/18 acelsziv ***** válasza:
68%
szimplán rosszindulatú - sajnos. Én megmondanám, hogy ha csak ilyesmit képes mondani akkor nem fogok vele szóba állni.
2014. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Közöld vele, hogy nem vagy kiváncsi az ilyenekre és ha nem változtat, akkor hanyagolni fogod a társaságát én nem fogod felvenni neki a telefont.
2014. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Csak aggódik értetek. Nem szeretne rosszat, csak fél.
2014. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Beteges aggódás. Csak egyetlen gyógyszer van ellene: távolságtartás. (Én, 3 gyermekes anya.)
2014. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert akkor a társaságában ő lehet az, akit sajnálnak.


Egyébként nekem az anyám volt ilyen eleinte, aztán közöltem vele, hha még egyszer ezekkel jön, akkor szülésig nem lát. A védőnőmnél 2X voltam, az első alkalommal végig kellett hallgatnom, h ki mennyi idős terhesen vetélt el a környéken és kinek született halva a gyereke.

33 hkm.

2014. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerűen rosszindulatú. Valószínűleg unalmasnak találja, hogy teljesen normális terhességed van, és a saját szórakoztatására kitalál dolgokat - ami még csak egy dolog lenne, ha nem idegesítene velük téged is.

Rossz hír: megváltozni nem fog, volt ilyen szomszéd nénim régen, folyton azzal riogatta a szerencsétlen unokáját (8-10 éves gyereket), hogy ő - mármint a gyerek - szegény halálos beteg. Aztán egyszer csak unoka nélkül találkoztam vele, és sírva panaszkodott nekem, hogy a gonosz fia és menye eltiltotta tőle az unokát (na vajon miért).

2014. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem várja,fél.A pakliban az is benne van bármi történhet szülésnél.Senki nem úgy vállal babát elvetél,vagy sajnos baba nélkül tér majd szülés után haza.A lányom terhességét én is végig aggódtam,igaz nem osztottam meg vele.Elég ha nekem járt az agyam.A szülésnél ha sokat tököltek volna még,akkor ma nincs egy csoda szép unokám.Hajszálon múlott.nem bevonzottam csak a pakliba minden benne van.,
2014. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

elszomorító, hogy ilyenek egyesek


már azon gondolkodom, hogy közlöm vele, de úgy: Sajnálom, hogy nem ezt várod, de teljesen minden rendben"


vagy nem is tudom már mit mondjak.


Még a páromnak is azzal jön, nehogy megcsaljon.

könyörgöm, egy fiatal pár, aki gyereket vár, hol téma ez?

nem normális!

2014. máj. 3. 11:15
 10/18 A kérdező kommentje:
amúgy amikor a védőnő is riogatott, az orvos mondta, hogy üzeni neki, hogy neki nincs jogában bármit állítani, csak az orvosnak van, és amíg az orvos azt mondja minden rendben, addig senkinek nincs joga egy kismamát riogatni.
2014. máj. 3. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!