Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A leánybúcsúdra te írod össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leánybúcsúdra te írod össze hogy kik legyenek ott vagy teljesen titokban a beleszólásod nélkül szervezik le a barátnőid?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet azokkal akik csak havernők és el elejtették már hogy ők szeretnének ott lenni az esküvőn és persze a leánybúcsún is lányos zavaromban mondtam hogy oké persze(ő az egyik barátnőm barátnője pl.: és kettesben még sosem találkoztunk sehol csak bulin)de birom amugy de nem vagyunk nagy barátnők csak ismerős!Így viszont őket akik távolabb állnak tőlünk nem szeretnénk a lagzira meghívni csak akkor a templomira meg tőlem jöhetnek a leány búcsúmra is egyet bulizni :D Ti ezzel hogy álltok?Mit gondoltok erről?
2013. okt. 25. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Tőlem megkérdezte a barátnőm, hogy hogyan állok a kérdéshez.

Nekem ugyan nem lesz lánybúcsúm, mert semmi kedvem hozzá, de ha lenne - mivel ismer engem - a barátnőm a legfontosabb kérdésekben egyeztetne velem, vagyis azt biztos megbeszélnénk, ki legyen ott (nagyon introvertált vagyok, csak a legközelebbi barátok körében érzem jól magam). Főleg, hogy vannak közös ismerőseink, akikről korábban azt hitte, kedvelem őket nagyon, de pl. egy lánybúcsún én egyáltalán nem örülnék, ha ott lennének.

2013. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem már bocs hogy utólag okoskodok, de úgy kellett volna reagálni, hogy elneveted magad és mondod, hogy nem te szervezed a leánybúcsúdat, hanem az egyik barátnőd, neked nem sok beleszólásod van ebbe. Ha szerencséd van nem hívatja meg magát egy idegennel.


De amúgy remélem barátnőm megbeszéli majd velem, hogy mit szeretnék :) ugyanis nem nagyon akarok felhajtást, vetkőző pasit hasonlót, hanem csak egy utolsó csajos bulit :) Kisminkeljük magunkat, felöltözünk csinin és elmegyünk valahova inni meg táncolni. + 1-2 ember akit még csípek. Ennyi. Nem kellenek játékok. Na jó egy műanyagtiarát felveszek :D

2013. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huu de rühellem azt az embertipust amelyik képes magát meghivatni bárhivá. Nekem nem lesz lánybucsum (ha valaha is hazasodok maj) mert nincsenek baratnoim (idom se lenne rajuk). Amugy en adnák egy listát hogy kit hivjon.
2013. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem lesz lánybúcsúm, unokatestvérem szervezi (aki egyben a hozzám legközelebb álló ember is, ő lesz a tanúm). Kért egy listát, hogy kiket hívjon meg. A részleteket nem tudom.
2013. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindenképp kellett listát írnom, mert több baráti köröm is van, és a szervező nem ismert mindenkit. De szerintem lánybúcsúra csak közelebbi barátokat szoktak meghívni, akik előtt nem ciki hülye feladatokat csinálni vadidegenekkel, hanem tényleg szórakozol rajta.
2013. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szervezett bnőm lánybúcsút, megmondta, kiket gondolt, én gondolok-e még valakit.

A hatalmas barátnőségben 10lányból csak az a csaj volt ott, aki szervezte (2en érthető indokkal, de a többi...). Azóta nem is tartom a többivel a kapcsolatot :(

A szervező bnőmmel és annak barátjával "lánybúcsúztam" :(

2013. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!