Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csak én élek ilyen bolondok...

Csak én élek ilyen bolondok között? Nem tudom hogy bírjak ki még 1 évet velük :S

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni. Szóval én az anyámmal és a nagyszüleimmel élek. Apám börtönben van alkoholista, már vagy 4 éve nem láttam. A nagyapám olyan hogy beleszól mindenbe(még abba is hogy ne legyen hosszú hajam mert szerinte az romás), szigorú,kötözködő,sokszor mondja hogy én vagyok a család szégyene.( nem tudom miért soha semmi rosszat nem tettem csak apám miatt utál, egyébként nagyapám miatt váltak el a szüleim.) Anyám és nagyanyám állandóan engedelmeskedik neki, soha nem mondanak nemet nagyapámnak, ellenben velem én mindig megmondom a magamét és nem hagyom hogy elnyomjon.


18 éves múltam, nyáron elmentem a barátnőm szülinapi bulijába. Aztán éjfél előtt anyám hívott telefonon hogy azonnal mennyek haza,(Ő csak azért hívott fel mert már az öreg pattogott hogy hol vagyok , de anyám is olyan hangnembe szól ilyenkor hozzám , amitől falra mászik az ember) én meg mondtam hogy majd amikor a többiek mennek haza akkor megyek én is. ( hozzátenném hogy csak fél utcányira voltam a házunktól)Aztán újból hívott hogy most rögtön induljak haza ne kelljen még egyszer felhívnia, aztán felkaptam a vizet elindultam, közben öregapám is felhívott és szóról szóra ezt mondta: Mi van nem találsz haza??? Szét rúgom a.... ha nem jössz most azonnal haza,ne akard hogy érted mennyek! Ekkor olyan szinten elkapott az ideg hogy haza mentem neki álltam cirkuszolni hogy mégis mi jogon kell velem így beszélni meg mért nem mehetek el bulizni lassan 19 éves leszek és annyira beleszólnak mindenbe hogy az egyszerűen lehetetlen már, erre fel pofon vágott, én meg mondtam hogy ebből elegem van elmegyek a másik nagyanyámhoz aki egy utcában lakik velünk , erre megfogta a hajam a földre vágott és bele ütött a hátamba , bezárta az összes ajtót, és fejemhez vágta hogy te olyan vagy mint az apád te is a börtönben fogsz kikötni.

Ez az eset csak egy a sok közül.

Persze mondanom se kell hogy mindig engem állítanak be hibásnak, mindenki előtt. Van még két unokatesóm ők fiúk, de velük soha nem bánik így teljesen másképp viselkedik velük mint velem.


Sokat járok a másik nagyanyámhoz, de nem szeretnék hozzá költözni,egy évet még ki kell hogy bírjak mert idén fogom befejezni a sulit. Egy év múlva szeretnék a barátommal összeköltözni,lehetőleg minél messzebb.


2014. szept. 5. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

amit nagyapád csinált az családon belüli erőszak és büntetendő, inkább ő olyan mint apád!!!!

Még iskolába jársz? tényleg menj el mihamarabb amint tudsz.

2014. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Jelentsd fel nagyapádat testi bántalmazás miatt és költözz oda a másik nagymamádhoz.
2014. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha közel lakik a másik nagyid, akkor menj át hozzá 2 -3 napra és akkor kevesebbet látod a nagyapád.A gyámhivatalban feljelentheted.
2014. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez már túl sok.Húzzál onnan..
2014. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!