Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hol lehet kideriteni?

Hol lehet kideriteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék rátalálni az egyik nagypapám sírjára, de sajnos eddig nem találtam rá eddig. Sajnos Budapesten nincs eltemetve, mert az egyik temetőben voltam és ők mondták. Esetleg honnan tudnám kideríteni, hogy hol van eltemetve? Sajnos nem tudok rokonokat akik tudják, hogy hol van. Esetleg ahol született ott megtudják mondani, hogy hol van. A házassági anyakönyvi kivonatban az van benne, hogy Tiszacsegén született, de kiderült, hogy Debrecenben született meg hogy az a lakcím rajta volt az nem az ő címe volt, hanem a testvére címe volt.

2014. szept. 16. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahol született, ott nem fogják tudni, hacsak nem ott halt meg.


Esetleg ez segít: [link]


Mikor halt meg? Az Anyakönyvi hivatalnál is érdeklődhetsz.

2014. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet tudni, hol lakott utoljára?

Az egyháznál érdemes még érdeklődni.

2014. szept. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom mikor és hol halt meg, de voltam abban a kerületben ahol lakott meg hogy hol halt meg, de egyik sem tudja.
2014. szept. 17. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó bejelentett lakcím szerinti anyakönyvvezetőnél érdeklődj. Lehet hogy hamvasztották és szátszórták a hamvait, és akkor nincs sírhelye.
2014. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!