Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek? A nagymamám nem...

Mit tegyek? A nagymamám nem csak rólam, de a családomról is folyamatosan pletykál, akár olyan dolgokat amik meg sem történnek.

Figyelt kérdés

Mint pl.

Internet függő vagyok (?).

Az osztálykiránduláson nem tudtam ágyat vetni (?).

Elkényeztetett vagyok.

Nem segítek neki. (Minden második hétvégén ott vagyok, és neki közmunkázom, úgy, hogy egy betegség miatt annyira nem is lehetne).

Hétalvó vagyok. (Nem hajnali négykor kelek, mint ő)

Szórom a pénzt.

Kényes vagyok.

Álszent vagyok.

Nagyon problémás vagyok.

De meg nem történt történeteket is boldogan elmesél....

Apáról:

Iszákos (holott egy hónapban ha megisznak anyával egy üveg pezsgőt, és sört is alig iszik, és még részeg sem volt)

Anyával elváltak (mert apának sürgős dolga volt a munkahelyén, és nem engedték el, így mi elmentünk vonattal, aztán rá 1 napra apa is..)

Ő TÖRLESZTETTE A HITELT A HÁZUNKRA (apa volt meg anya akik törlesztették).

és a többi.

Ha egyszer mondok neki egy rossz szót is én kapok...



#pletyka #nagyszülő #gonosz #időskor #időskori ragályosság
2014. szept. 23. 18:31
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Buta vagyok (?)

Betiltották, hogy olvassak a templomba, mert annyira nem tudok olvasni (?)

Szóval ilyenek. Meg nagyon idegesít mindig, és sosem megy templomba, és mindig kiakaszt.. Légyszi adjatok tanácsokat! Köszi!

2014. szept. 23. 18:36
 2/23 anonim ***** válasza:
Egyetlen lehetőséged van: Nem kell róla tudomást venni..
2014. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nehéz lehet Neked, meg anyukádnak, apukádnak, de mégis azt ajánlom, nem kell vele foglalkozni. Valahogy figyelmen kívül kéne hagyni. Aki ismer benneteket, az tudja, hogy amit a mama mond, nem a teljes igazság. Aki meg nem ismer, annak mindegy. Amúgy Te honnan tudod, hogy mit beszél a nagymama rólatok?
2014. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Beteges hazudozó. Van ilyen.

Egy valami viszont teljesen világos. Téged nem annyira kedvel. Rólad mindig olyat hazudik ami negatív fényben tüntet fel. Fölösleges teperni neki.

2014. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem tudta, hogy ott voltam a piacnál, meg hallottam is, hogy rá kérdeznek erre arra (pl. Tényleg elváltak a szüleid? Mert a nagyid azt mondta...)

Anyukám felőli nagymamám, aki nagyon tiszteli, és elfogult vele szemben.

2014. szept. 23. 19:19
 6/23 anonim ***** válasza:
Szenilis már a nagyi. Rólunk azt terjesztette annak idején a dédim, hogy meg akarjuk mérgezni. Szerencsére mindenki látta rajta, hogy nem teljesen százas. :D
2014. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, de nem akarom, hogy elhiggyék, meg kötelező a program... (Hozzá menni kötelező.)
2014. szept. 23. 19:22
 8/23 anonim ***** válasza:
Dédim meg nálunk lakott. Minden étkezésnél az orra előtt meg kellett kóstolni a kaját, amit elé tettünk, különben nem volt hajlandó megenni. :)))
2014. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Uramisten! Az morbid lehetett...
2014. szept. 23. 19:42
 10/23 anonim ***** válasza:

Miért kötelező hozzá menni? Úgy értem ki kötelez rá?

Én a helyedben nem erőltetném a látogatásokat.

Ha nagyi szeretne, akkor nem mondana rólad ilyeneket. Szerintem se teperj. Tudom nehéz, de próbáld nem felhúzni magad a hazugságain.

2014. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!