Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért akar kizárni a gyerekem...

Miért akar kizárni a gyerekem életéből?

Figyelt kérdés
Párommal elváltunk, az én anyukám a gyámja a 6 éves fiunknak (családbafogadás történt külföldön tartózkodás és az exem miatt), de már bánom, hogy aláírtam azt a papírt!!! Időközben új párom lett és született egy közös babánk,itthon lakunk. Mostanában azt vettem észre, hogy anya nem engedi a gyereket át hozzánk, hazudgál neki, hogy nem vagyunk itthon vagy alszunk, pedig a gyerek szeretne jönni, eddig is itt volt, szinte csak aludni járt át hozzá. Mintha féltékeny lenne rám, nem akarná, hogy szeressen. Nem tudom mire vélni ezt a változást. És a gyerek össze van zavarodva, nem meri azt mondani a mamájának, hogy velem szeretne lenni, mert szerintem érzelmileg zsarolja. Félek, hogy ez tönkre fogja tenni. Elment érte az új párom oviba, de a mama felhívta, hogy ne menjen be érte, mert ő már megy, pedig ott állt a kapuban már. Miért csinálja ezt? HOgyan lehetne ezt megoldani? Kihez forduljak segítségért?
2014. dec. 28. 15:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A gyámság visszavétele a mamától és a saját gyereked nevelése miért nem opció?
2014. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mert az exem nem menne bele, hogy nálam legyen, nem tetszik nkei a bodogságom és ezzel ki tud szúrni velünk, meg megmondta egy forintot nem fizet akkor, ha nálam lesz, mert neki már sok pénze belement így is a házba.
2014. dec. 28. 15:50
 3/22 A kérdező kommentje:
Mikor megtörtént ez a családbafogadás, nem gondoltam, hogy valamelyikőjük is vissza fog élni vele...
2014. dec. 28. 15:50
 4/22 A kérdező kommentje:
Én már kérelmeztem, hogy legyen minden a régi, de ahhoz az exem is kell. :S
2014. dec. 28. 15:52
 5/22 anonim ***** válasza:
Hat kérdező nekem akkor inkább ne fizessen az exem de a gyerekem visszaszerezném. Am7gy meg bíróság meghatározza fizetnie kell, ez nem akarom kérdése.
2014. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem sem kell a pénze, nem arról van szó, csak hogy lehet ilyet mondani... ezzel szerintem le is írtam, hogy milyen ember is ő. A mamának viszont tetszik, hogy küldi mindig a pénzt, gondolom, ezt sem akarja feladni, egyszerűen nem tudom, miért idegeníti így el tőlem. Azt hiszi, nála jó helyen van, ő tud csak vigyázni rá stb. Szerintem ez nála valami lelki dolog lehet, mert az első babámat elvesztettük 3 hónaposan és azt ő nagyon rosszul viselte, szerintem most betegesen próbál már ragaszkodni ehhez a gyerekhez amiatt! Vagy fogalmam sincs, Jaj, istenem, segítsetek!
2014. dec. 28. 16:14
 7/22 anonim ***** válasza:

Igen nem a legjobb ember az exed h nem adna a gyerekednek többet, elhiszem h rossz volt hallani. De én mennék a gyámügyre és ott pontosan megérdeklődném h hogyan és mit lehetne tenni. A gyereket biztos h ott helyezik el ahol lelkileg, testileg jobban fejlődik.

Mióta ő a gyámja?

2014. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, épp ezért nem értem, hogy most miért nem kaphatom vissza. Az exem nem kéri, így nem csinál a gyámügy semmit!
2014. dec. 28. 16:23
 9/22 A kérdező kommentje:
Fél éve a gyámja. És hiába mondom, hogy mik vannak, nem tudom bizonyítani, gyakorlatilag leszarnak! És a gyereket is!
2014. dec. 28. 16:24
 10/22 A kérdező kommentje:
Vagyis bocsi, 1 éve, most kellett visszamenni, hogy maradjon-e így a dolog, én mondtam, hogy nem, ők mondták, hogy igen, és kész, maradt minden a régi.
2014. dec. 28. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!