Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rossz nagymama az, aki nem a...

Rossz nagymama az, aki nem a saját unokáját látja a legszebbnek?

Figyelt kérdés

Szóba került a szomszéd asszonyommal, hogy őszintén szólva nem tartom túl szépnek a 8 éves unokámat.

Nem azt mondom én, hogy csúnya gyermek, de nem a legszebb.

Most ezt visszahallotta a menyem és vérig van sértődve!

Nem hiszem, hogy minden nagyszülőnek kutyakötelessége a sajátját a legszebbiknek látni, vagy netán tévedek?


2014. aug. 27. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is őt találom a legszebbnek, akkor sem mondom ki.
2014. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
A menyednek nincs humora. A helyében én úgy reagáltam volna le, hogy: "Tiszta nagyanyja ez a gyerek!"
2014. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt így nem kellett volna kimondani :/ Az egy dolog, hogy neked ez a véleményed, de előbb kell gondolkodni aztán beszélni. Tudnod kéne, hogy kinek és mit mondhatsz el.
2014. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kettes, ez tetszett!

És tényleg hasonlít rám a kislány :-)

2014. aug. 27. 17:52
 5/11 A kérdező kommentje:
A szomszéd komát 15 éve barátomnak tartom.A fene se gondolta, hogy most jön rá pletykázhatnék!
2014. aug. 27. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Most férfi vagy nő a szomszédod? Mert a kérdésben asszony, a kommentedben már koma...
2014. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nőről van szó. Csak mi így egymást közt komának hívjuk.

De az, hogy nő vagy féri a kérdésem szempontjából lényegtelen!

2014. aug. 27. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

A menyed nyilván azt gondolja, hogy az övé a világ legszebb gyereke.


Majd megnyugszik.


Nem kell a legszebbnek látni a saját unokád, ez csak egy butaság, hogy "a zén gyerekem a legszebb és kész"

2014. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem rossz,én anyát hallottam panaszkodni,mindenkinek szép a gyereke csak az övé nem.Tényleg rondácska volt szegény,de aranyos azzal a kis miki egér fejével.Nem vagy elfogult ennyi,ez a normális.A menyed majd megnyugszik.
2014. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy vagy rossz nagymama... Én gyerekkoromban állandóan kérdezgettem, hogy szép vagyok-e (csak mert a többi gyerekre a rokonságban mondták, rám nem). Erre annyit felelt mindig a mamám (és a család is), hogy okos vagyok. Semmi, hogy mellette szép is vagy valami. Felnőttem, nem okozott lelki törést. (Mellesleg meg kell jegyezni: nővérem és unokanővérem mellett tényleg nem voltam egy szépséges kisgyerek... :D )
2014. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!