Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hova menjek? Mit csináljak?...

Cukor222 kérdése:

Hova menjek? Mit csináljak? Igy nem lehet élni!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok hova menekülhetnék el örökre az a baj hogy plusz még a nagyszülökkel lakunk és mindig lelkileg bántanak. Ilyen pl. fogyál le,nem mehetsz sehova,nem veheted meg ezt a ruhát mert fekete stb. Az életemet korlátozzák pl ha 1 óránál tovább vagyok lent akkor meg keresnek meg mindenért le orditanak igy nem lehet élni jó a pénzt meg adják de törődést,szeretet nem. Emiatt voltam már depis meg minden 1-2 hét alatt a stressztől több mint 5 kilót fogytam stb. Mihez kezdjek?

2015. júl. 6. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nnomost, mit jelent számodra a szeretet és a törődés?
2015. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nekik van igazuk.
2015. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
húha... engem anyám élettársa vert neked meg nem veszik meg a fekete ruhát. tragédia. próbáld meg értékelni a családodat rosszabbul is járhattál volna
2015. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak az mindig le ordit mit csinálok egész gépezek mert tőle nem csinálhatok semmit nem ehetek azt amit akarok semmit nem tudok csinálni jah annyi le vihetem a kutyát kb ennyi az életem hallgatom az ordibálást,gépezek,leviszem a kutyát mást nem tudok mert nekik minden baj amit csinálok minden......
2015. júl. 6. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
És ha mondjuk a gépezés helyett megfőznéd azt a kaját?
2015. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Csak nyugi! Ezen az időszakon mindenki átesik ennyi idősen. (magány, depresszió, szeretethiány). Lesz ennél jobb is, hidd el nekem:)
2015. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A sok okos válaszolónak úgy tűnik, fogalma nincs, milyen az, mikor tényleg SEMMIT nem csinálhatsz.


Jó nektek, és nem kívénom, hogy megtapasztaljátok, milyen egy olyan családban élni, ahol kb. levegőt nem vehetsz, mert üvöltenek. Nem ehetsz azt és akkor amit és amikor akarsz, ha mást szeretnél, kizárt. A konyhába nem mehetsz be, nem főzhetsz magadra.

Meg úgy általában sehová el sem engednek (mi 17 évesen nem mehettünk át a barátainkhoz, ők se jöhettek, se bringázni, semmit...), mindent megszabnak, még 24 évesen is. Pl. tudták, hogy dolgozom, hajnalban jövök, és benn hagyták a kulcsot a zárban (nem véletlen), kikapcsolták a telefont, én meg két és fél órát ültem a -3 fokban.

2015. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg egy jó szót nem kapsz, folyamatosan lehúznak, kritizálnak (kövér vagy, béna, úgysem vesznek fel, minek próbálod, neki se állj, mert elszúrod...).


Semmihez, próbáld meg leszrni őket - nehéz, de megéri -, aztán tipli, amint lehet.

2015. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudsz elszökni. majd csak akkor ha lesz munkahelyed ebből kifolyolag pénzed
2015. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én visszapofáztam, így néha nyugtom volt. Mondd azt, hogy vennél egy fekete ruhát. Ha megint pattog, kérdezd meg, hogy de ha nem engedik meg ezt a ruhát, mit vegyél fel a temetésükre. Ha lekövéreznek, mondd hogy te még lefogyhatsz, de az ő ráncaik nem tűnnek el, se az öreg szaguk. Stb. Oltári nagy bunkóság, de nálam ez vállt be..észbekapott nagyanyám sokszor..Itt írta valaki, hogy 24évesen kizárták..ilyenkor hívd ki a rendőröket vagy szimplán rúgd be az ajtót..nem értem minek hagyjátok..tőlem tavaly a nagybátyjám, aki 56 éves,lopott 2.000 Ft-ot, olyan cirkuszt csináltam az utcán, hogy azóta sem köszön neki senki. Álljon mindenki a sarkára, ne legyetek már ilyen birkák...
2015. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!