Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Együttélés a nagymamával? (lent)

Együttélés a nagymamával? (lent)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a vőlegényem 25. Másfél éve költöztem össze vele és a nagyijával. Az elején minden rendben volt, akkor is volt, hogy ebbe-abba beleszólt, de nem volt vészes, de mostanra nagyon eldurvult. Konkrétan nincs életterünk. Megfulladok tőle. A páromat gyerekként kezeli, engem is próbál. Beleszól abba hogy, hogy főzök, hogy teregetek ki, hogy takarítok. Neki tudnia kell, hogy pontosan mit csinálunk, hova megyünk, mikor és miért. Ha összeveszünk a párommal valamin, akkor odajön, hogy min miért hogyan. Ha telefonálok tudnia kell hogy kivel. Ha nem alszik akkor egész nap a szobánkba van, látom hogy bámul engem és ha ránézek elkapja a tekintetét. Párom beszélt már vele, 1-2 hétig normális, aztán kezdi újra. Én nagyon szeretnék albérletbe menni valahova a környékre de ő nem akarja itthagyni. Néha ő észe se veszi, hogy nincs életünk. És nemértem, hogy ha a nagyija is támogatta, hogy költözzek ide, akkor mint nem látja be hogy ez nem normális. Néha olyan érzésen van, hogy ebbe a kapcsolatba nem ketten hanem hárman vagyunk. Már szó szerint csak nem alszik velünk. Kilátástalannak látom a helyzetet. Valaki tudna nekem tanáccsal szolgálni? Esetleg valaki aki hasonló helyzetben van/volt?
2015. júl. 12. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: költözés. Egyáltalán hogy juthatott eszetekbe, egy idős emberhez költözni?
2015. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonlò helyzetben, csak nàlunk az apòsom volt ilyen mint nàlatok a nagymama. Elköltöztūnk. Ennyi. Màsik; helyedben ùgy pròbàlnèk beszèlni pàrommal, hogy megkèrdeznèm a nap vègèn, mennyi időt tudtatok kettesben tölteni a nagymama nèlkūl. Lehet pàrod is ràdöbbenne hogy nincs magàn èletetek
2015. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elköltöznék. A párom pedig ha akar, velem jön, ha akar, marad nagymamával.
2015. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!