Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta próbáltam kijönni a mamámmal. Akármikor bementem hozzá, hogy játszunk elküldött, hogy nem ér rá mert imádkoznia kell. Aztán ebbe olyan 8 évesen már beletörődtem. Azóta csak beszélgetni próbálok vele de semmi. Fél évvel ezelőtt pedig azt vágta a fejemhez, hogy anya miattam vakult meg, a testvéreim is miattam haltak meg és apa is miattam lett cukros. Eddig vissza fogtam a dühöm de most kitört belőlem és már szinte azt érzem, hogy gyűlölöm. De ez nem jó így mert velünk él vagy is egy lakásban élünk. Szóval nem tudom mit csináljak, mit mondjak neki? vagy egyeltalán azt, hogy foglalkozzak vele, vagy nem tudom. A normális tanácsokat előre is köszi 18/L

2015. dec. 3. 00:04
 1/9 anonim válasza:
69%
Ne torodj vele, tudom nagyon nehez es egy ideig nagyonnagyon nem fogod szeretni, bar ezutan sem, de enyhul a duh. Szimplan kozombos lesz egy ido utan. Az en mamam is ilyen, nem szeretem, o sem engem. Az viszont necces hogy 1 haz...
2015. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos, vannak ilyen tévúton járók és szeretet nélküli emberek. Meglehet, az elkeserültségüktől váltak ilyenné, mert nem tudtak váltani. Sokat nem tehetsz, csak hogy nem haragszol rá és nem nyaggatod.

A másik részéhez pedig tanácsolnám (mivel ilyen sok egészséggel összefüggő dolog történt a családban), érdeklődj az egészséges életmód iránt, hogy elkerüld azokat a buktatókat, amelyek oda vezetnek. A neten nagyon sok olyan címet találsz, ahol ingyen tudnak segíteni. A te korodban mindenképp érdemes.

2015. dec. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másra koncentrálj, keressél barátnőket, részben idősebbeket, ő pedig felejtsd el. Sajnos kicsi az esély arra, hogy megváltozik.
2015. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. ŐT pedig...
2015. dec. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

" Akármikor bementem hozzá, hogy játszunk elküldött, hogy nem ér rá mert imádkoznia kell."


:) Beszaráás!:)

Ennyire hülye nem lehet egy nagymama.

Sajnálom, hogy ilyent kell kiállnod.

2015. dec. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Valószínű agyára ment a vallás a nagyinak,meg szenilis is kezd lenni.

Veletek lakik,sokat nem tehetsz.

Bármilyen nehéz is,jópofát vágsz az egészhez.

Ha beszól még egy ilyen durvát,köszönd meg neki,hogy ilyen sokra tart,hogy Istennek nézett...aztán hagyd ott,valószínűleg már reménytelen.

Remélem egy fikarcnyit sem hibáztatod magad a történtekért.

Ez csak egy rosszindulatú öregasszony szemétkedése,aki unatkozik.

Ilyet épeszű ember nem mond az unokájának.

Lehet azzal jönni,dehát jajj a nagyi,meg öreg,de egyik sem menti föl,hogy szemét és hülye is legyen egyszerre.

2015. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Ne foglalkozzál vele, sok öreg gonoszkodós lesz, amikor lerobbannak és megcsapja őket a halál szele. Írtál családi tragédiákról is, ezek is gondolom erősítik fájdalmát, negatív szemléletét.


Nekem is egyik nagyon rendes nagyapám és nagyanyám a halála előtti fél-1 évben eléggé lerobbant, és innentől már csak árnyékai voltak korábbi önmaguknak, húgom el is sírta magát egy-két beszólásukon, és viszont nem foglalkoztam velük, mert már tudtam hogy nem azok az emberek, akik valaha voltak.

2015. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudom, hogy nem kéne vele foglalkoznom csak azért rosszul esik, de köszönöm mindenkinek a választ :)Amúgy igen valószínűleg a vallás ment neki az agyára ez igaz. Különböző imaórákra jár, meg reggel, délben, este 2órát imádkozik majdnem az egész napját ez teszi ki. Plussz ha benéznétek a szobájába egy centit nem találnátok ahol ne lenne valami szentes dolog. Szóval igen csak ha valaki ennyire vallásos akkor, hogyan jut eszébe ilyeneket tenni?! Vagy az imával próbálja kompenzálni amiket tesz vagy épp mond . Nem értem!
2015. dec. 4. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kellene tudnod, mi az alapja, hogy ilyeneket mond neked. A vallásosságának is lehet valamilyen régi oka.Szép csendesen ezekről kellene infót szerezned.
2015. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!