Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamák,elhanyagol a családo...

Nagymamák,elhanyagol a családotok?

Figyelt kérdés
hányszor szeretnél találkozni velük,vagy levelezni? mi az optimális? magányos vagy? úgy érzed gyerekeid,unokáid nem törődnek veled? mióta alakult ez így,hány évesek voltak,hányszor látogatnak vagy mehetsz hozzájuk? hány éves vagy?
máj. 14. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem megválaszolandó, segítő kérdés, hanem közvéleménykutatás.
máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Dehogyis! Ilyen nem létezik! Mivel mindenki azért szül, hogy a gyerekek, onokák nonstop szórakoztassák, így nem is értem ezt a kérdést. Csak mink, gyerekmentesek vagyunk magányosak, senki sem nyitja ránk az ajtót, senki sem ad egy pohér vizet!!!!4444!!!négy akinek gyereke van, az sosem lehet magányos!
máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

2 ez se biztos. Sok gyerek lszrja a szüleit...hozzáteszem sokszor okkal.

Öreganyám mise látogatjuk, világ életében a szrt keverte.

máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 2. iróniának szánta.

Amúgy a legnagyobb szeretetben neveltük fel a lányunkat, és most a földgolyó másik felén lakik, szóval...

máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

A gyerekekkel ritkán találkozunk, mert több ezer Km-re élnek, telefonon beszélünk egymással, csetelünk, de csak ritkán - pár évenként - találkozunk.

Nem érzem magam elhanyagoltnak, nekem megvan a saját életem, nekik is, nem vagyok magányos sem, mert van párom, vannak barátaim, emellett van sok hobbim, elfoglaltságom, nem érek rá unatkozni.

Nem azért lettek gyerekeim, hogy legyen, aki szórakoztat idösebb korban, vagy hogy betegápolók legyenek.

Olyan nincs, hogy hányszor jöhetnek vagy mehetek, erre nincs semmiféle szabály, vagy tiltás, föleg a távolság az, amiért keveset találkozunk.

máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

"Nem azért lettek gyerekeim, hogy legyen, aki szórakoztat idösebb korban, vagy hogy betegápolók legyenek."


Ez oké, de hogy nem rossz érzés pár évente látni a gyerekeidet, azt nem is értem....

máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Mivel nincs lehetöség rá, ezért ez van. Másrészt tudunk egymásról, nem az van, hogy eltüntek. Az életem meg nem csak a gyerekeimböl áll, van sajátom.
máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Jajjjjjjjjj, éngömet egyik se látogat. Néhanapján híjjnak, mikor pénz köll. Így megyen ez mán vagy 10 éve.
máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
És mi van a nagypapákkal? Vagy az már nem is lényeges? Ilyenkor hol van az egyenlőség?!
máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyosomat igen, bár az ő hibája is. Amíg az idosebb fia házas volt, a feleség rendszeresen hozta a gyerekeket. Valas után is pár évig, aztán egyszercsak nem jött többet. Nekem jó kapcsolatom van most is vele, anno azt mondta, elege van abból, hogy anyosom kb le se xarja a gyerekeket, ha nincs valami alkalom. Úgy kell ezt elkepzelni, hogy születésnapokon elment anyósom hozzájuk-amíg nem váltak el- vitt nekik borítékot, meg ha karácsonykor eljottek, akkor is kaptak. Soha nem hívta fel sem a sogornomet, sem a gyerekeket, hogy hogy vannak. A nő egy darabig hívta, meg uyge jöttek, de aztán elege lett, hogy mindig csak ő erőlködik. Mindhárom gyerek felnőtt már, 30 és 25 közöttiek, csak akkor jönnek, ha valaki hívja őket. Ez a valaki sosem az anyosom -velünk él- , hanem a férjem, aki uyge a nagybatyjuk, vagy én. Mindig jönnek, ha hívjuk őket. A 12 év alatt amióta a férjemmel vagyok egyetlen olyan alkalom se volt, hogy hívtuk volna őket és ne jöttek volna. Anyósom a telefonszamukat se tudja....
máj. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!