Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak nagyapánk...

Mit csináljak nagyapánk állandóan iszink 64éves létére, és nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
64éves, más 85éves létére még dolgozik csinál valamit, a nyugdíj mellett. Pénze van 140k havonta a nyugdíja, de nem költi magára, fürdszobát fel lehetne újitani, vagy venne magának valamit. Asszem 1 éve azt mondta mi értelme az életének, de hát most mit csináljunk vele ha semmitt nem akar csinálni? 5 unokája van. főzni se nagyon főz magára, csak néha, nem tesz rendet a házban, mondjuk ez már évek óta így van.
2016. jan. 15. 12:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
reggel, megeteti az állatokat, aztán elmegy a boltba, plusz még a kocsmába, aztán hazaér 1-2órára lefekszik aludni és alszik délután 5-6ig. De mindig csak akkor jön át hozánk mikor be van rugva, és minden 2. szava a pálinkát, pálinkát! megjegyzem 4 percnyi sétára lakik tőlünk.
2016. jan. 15. 12:32
 2/18 anonim ***** válasza:
Na és mi a baj vele? Én 52 éven mondtam, itt a vége a melónak. Amit addig elértem, annyi van és kész. Mondjuk inni nem iszok és azért kitakarítok, rendbe rakom magam körül a dolgokat, de ilyen mint kert, fűnyírás, stb, majd jön a hó és betakarja:))
2016. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van. Csak ha mindennap iszik valaki annak nem lesz jó vége, bár az tény hogy anyagilag bármit megtehetne, vehetne új tv-t vagy felújíthatná a fürdőszobát. Ő tudja:S
2016. jan. 15. 12:49
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Adjatok neki töményet, hamarabb megárt.


Most tulajdonképpen az a bajod, hogy egy 64 éves, egyedül élő, nyugdíjas alkoholista igénytelen a környezetére?

Mert ebből ennyit lehet kihámozni.

2016. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ez a legnagyobb baj, hogy nem tesz rendet maga körül, és iszik, ha ezeknek az ellenkezője lenne semmi gond nem lenne. De basszus mint egy életunt gyűjtögető...
2016. jan. 15. 12:51
 6/18 A kérdező kommentje:
Kb. igen, De csak rossz látni a saját rokonodat így, nem?
2016. jan. 15. 12:52
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

S ti mit tesztek ellene? Segíteni próbáltatok már.. vagy csak itt hisztizel,hogy hülye a nagyapád?

Egyébként a 140 nem is sok nyugdíj.. abból nem fog egyhamar lakást felújítani.....

2016. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

Mi a gond? Miért kéne dolgoznia?

Hadd csináljon már azt nyugdíjasként, amit akar.

Én se nagyon főzök. Most akkor rossz ember vagyok ettől? :)

2016. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Unatkozik és emiatt iszik, saját bevallása szerint, évente pedig általában 1x eltöri valamilyét, részegen, és akkor szaladgálni kell a korházba:) Ezt nem szeretnénk.
2016. jan. 15. 13:17
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

Én meg úgy látom, hogy te unatkozol!!

Mi lenne, ha nem más életében turkálnál már 10 évesen??!

2016. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!