Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan szabaduljak meg tölle?

Hogyan szabaduljak meg tölle?

Figyelt kérdés

Egy idegbeteg, utálatos vénasszony.

Egész gyermekkoromban azt verte a fejemhez hogy mért nem tudok olyan lenni mint "xy" vagy mint "xz". Sokáig voltak miatta identitás zavaraim. Nem engedte hogy divatosabb ruhákban járjak, csak a vénasszonyos, katonás viselet volt az elfogadott. Ma már nem is tudnék felvenni semmi divatosat, és a hajamat is vagy szimplán hátrafogom, vagy elengedem. Amikor az ovodás barátaim becézték a nevem hangosan rájuk orditott, hogy a teljes nevemet mondják, mert ugy kereszteltek. Azota nincs is barátom .-. Senki sem jöhetett a ház közelébe, mindenkit elkergetett, ugy éltem mint Csipkerozsika... Ma már nincs ekkora befolyása felettem, de rengeteg dolgot annyira belémnevelt hogy egyszerüen nem tudok változtatni rajta. Beleértve a katonás rendet is, ami mára addig fajult hogy elég egy betüt elirnom a füzetemben és kitépem az egész lapot, ideges leszek ha a könyveim nincsenek szimetrikusan elhelyezve a polcon, és kb. mindenben a szimetriát, a pontoságot keresem...


Anyuék rá se hederitenek. 14/L



2016. febr. 11. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
a szimmetria az ket M. na torold ki a kerdest es tedd fel ujbol :)
2016. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huhh, mennyire figyeltem a helyesirásra >< Ha kitörlöm a listámról akkor itt ugyanugy megmarad, ez nem füzet .-. Amugy trollkodáson kivül a kérdésemre is válaszolsz?
2016. febr. 11. 09:52
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem tölle, hanem tőle.

Amúgy semmit. Majd elköltözöl, ha nagy leszel. Ő megváltozni nem fog.

2016. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Elnézve a helyesírásodat szinte nem is marad füzet mire egy fogalmazást megírsz :D
2016. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
A pontosság két "s".
2016. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Kisaranyos! Elárulnád, hogy kire fröcsögsz? (Számomra nem derült ki!)
2016. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Tanulj inkább. Rád fér.
2016. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
66%
ki végül is a vénasszony?
2016. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hatos,egyértelmű,hogy a nagyanyjára van kiakadva :)
2016. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Death the Kid!

Bocs, nem akartam trollkodni, de nem bírtam kihagyni. Ha nem tudod, miről beszélek, akkor dióhéjban: egy karakter, akinek a szimmetria a mániája, és kiborul, ha valami nem szimmetrikus. :)


Komolyra fordítva a szót: semmit nem tehetsz. Túlélsz, és úgy csinálsz, mint a szüleid, nem veszel tudomást róla. Sajnálom, hogy ilyen a helyzet, de tudd, hogy te mindig tudsz változtatni. Nem szabad a gyerekkori rosszat sokáig magaddal cipelni, mert egy idő után az már csak kifogás. Te is tudod, hogy milyen bután hangzik, ha valaki 20-30-40 évesen azt mondja, hogy azért nincsenek barátai, mert a mamája az oviban rákiabált a csoporttársaira. Képes vagy rá. Biztos vagyok benne, hogy neked is megvannak az értékeid a hibáid mellett, szóval inkább a pozitív dolgokra koncentrálj! Hajrá!

2016. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!