Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meghívjam a nagyszüleimet a...

Meghívjam a nagyszüleimet a ballahásomra?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ugyanis anyumat és a testvérét megverte papám, mert nem egyezett a véleményük. Nem ivott, nem volt részeg, hirtelen felindulás volt az egész. Azóta nem jártunk náluk, pedig közel laknak hozzánk. Mamám látogat meg minkez néha, neki mondtam is, hogy szeretném, ha eljönne az ünnepségre, de azt mondta, hogy abból is csak a vita lenne. Egyértelmű, hogy nem akarom, hogy papám jöjjön, viszont sokan úgy gondolják, hogy el kellene mennem és oda kellene adnom a meghivót is.

Viszont nem tudom, hogy papám hogyan reagálna rá.

Ha meg nem hívom el őket akkor később ebből lesz a vita.

Mamám azt mondta, hogy nem is említi papámnak a meghívót.

Tehát bármit is teszek, azzal megbánthatok valakit. Tanácstalanságomban kérem segítsen valaki!



2016. jún. 17. 15:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam, ballagásomra.
2016. jún. 17. 15:12
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
hívd meg mamádat. mondd meg,hogy szeretnéd nagyon,hogy ott legyen. de érthető okok miatt papádat nem szertnéd meghívni.ha fontos vagy neki elmegy úgyis.
2016. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Mivel már a mamáddal beszéltél és ő azt mondta, hogy abból is csak vita lenne, ezért én nem hívnám meg.

Amúgyis milyen dolog az, hogy megver az apja egy felnőtt embert? Eszem megáll.

2016. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam meggyőzni mamámat, hogy ő jöjjön, hiszen fontos nekem, szeretném ha ott lenne, viszont ebből is csak a baja lenne valószínűleg. Pedig mindig támogatott a tanulmányaim során.

Viszont az eset óta furán viselkedik, mindig siet haza és sokszor van rosszul. Sajnálom őt, mert így szinte sose látom, de nem miatta nem megyek hozzájuk.

2016. jún. 17. 15:21
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Hogy tudott egy papa két felnőtt embert megverni?

Legalább az egyik elmehetett volna, amíg a másikat elkapta.

Egyébként meg hívjátok meg őket, és most ti verjétek meg a papát.

2016. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ne hívd meg, ilyen agresszív embert kerülni kell.
2016. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan tipikus papát kell elképzelni, jó erőben van és régen sem állt tőle távol az erőszakosság.
2016. jún. 17. 15:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért nem menekült el a másik? Azért mert mamám és anyum is nekiestek, hogy megvédjék anyum tesóját, aki mondanom sem kell szintén nő.
2016. jún. 17. 15:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó eset, de nem neked kell megoldanod, ne is problémázz rajta. A nagymamád tudja talán a legjobban a helyzetet mérlegelni és valószinűleg ő szenved a legjobban tőle.

Anyukád véleményét kérd ki, ő szenvedő fél volt, ha ő nem bocsátott meg az apjának, akkor nem lenne jó, ha ott lenne a ballagásodon, mert a vita esetleg újra kiujul...

2016. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Senki sem akarja, hogy ott legyen, csak ő nem hiszem, hogy magát hibáztatná. Ki tudja mi jár a fejében.
2016. jún. 17. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!