Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Az elvárás két oldalú függetle...

Az elvárás két oldalú független attól hogy ki az idősebb?

Figyelt kérdés
Anyák napja másnapján hívtam fel nagymamámat, aki nagyon beolvasott nekem hogy "szeretné megköszönni hogy anyák napjára felhívtam a napján". Nemrég volt a születésnapom, és nem hívott fel, nem köszöntött fel. Mikor felhívtam négy napra rá, és kérdezte mi újság, csak annyit mondtam neki hogy semmi, ünnnepeltünk...erre ő: mit ünnepeltetek...mondom neki aszülinapomat. Erre már csak annyit tudott kérdezni mikor van az én szülinapom...eddig tudta, mára már nem, ez normális?

2016. szept. 14. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem játssza az agyát, és piti bosszút állt. Én legyintenék erre, hogy ez az ő szegénységi bizonyítványa... nyilván nem szemétségből nem hívtad fel aznap, hanem mert anyukáddal voltál és dolgod is volt. Ilyen van.
2016. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ezek olyan kis dolgok, hogy kár ezen filóznod.
2016. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Az idősek ilyenek, sok mindent elfelejtenek már.

Anyák napján meg gondolom egyedül volt és magányos.

Ne vedd a szívedre ezeket.

Az idősek egyre inkább olyanok, mint a kisgyerekek, megsértődnek, hisztiznek, több figyelmet igényelnek.

2016. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon várta a telefonodat anyyák napján... A szülinapodat tényleg elfelejthette. De annyira kicsinyes dolgok ezek, hogy nem érdemes rajta agyalni. Amúgy baromira egyformán reagáltok a kedves nagymamáddal, jó nagyokat tudtok majd sértődni egymásra... mi a fenének? Vegyél három tortaszeletet, látogasd meg, kérdezd meg hogy van és békülj ki vele...
2016. szept. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!