Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szülőknek, idősebb rokonokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülőknek, idősebb rokonoknak miért feladatuk nyaggatni az embert, hogy szerezzen már barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés

Azt hittem csak nálam ez a helyzet, de nem. Haveroméknál is ez megy. Náluk voltunk, mentünk moziba, és az anyja mondta, hogy "... és mikor mész már egy lánnyal moziba kisfiam? Örülnék neki, ha találnál valami kedves aranyos lányt!"


És nálunk és ugyan ez van! xDDD Engem is folyton nyaggatnak, hogy mi van a lányokkal, miért nincs csajom "Én ennyi idősen már...." és elkezdik mesélni hogy nekik már 4. csajuk volt, meg egyszerre többel jártak, és akkor hogy csinálták, hogy ne bukjanak le...


Komolyan ezt mirért kell? Lassan olyan érzésem lesz, hogy az hogy az embernek van barátja/barátnője nem arról szól, hogy szeretet, meg szerelem... Nem! Azért van, mert ez egy elvárás! Kell hogy legyen és kész!


Másokat is nyaggatnak ezzel a szülők, rokonok?



2013. máj. 29. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Erre lettek kitalálva.

Amúgy nálunk is ez megy...

2013. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert ha nincs barátnőd , akkor meleg vagy. Ha meg nincs pasid, akkor meg begyöpösödött bölcsész apáca vagy, akiket jó alázni.
2013. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Aki elvárásból, kényszerből áll össze valakivel, az a kapcsolat se lesz túl komoly.

Felesleges az ilyen.


Szard le őket és mondd meg, hogy majd lesz, amint megtaláltad a megfelelőt.

2013. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Néha én is "nyaggatom" a gyermekem. Nem azért, hogy bosszantsam, hanem azért, hogy ne legyen magányos.

Persze tudom, hogy ezzel nem viszem előre a dolgot.

Hány éves vagy?

2013. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
18
2013. máj. 29. 18:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, ráadásul én meleg vagyok, így még nehezebb... :(
2013. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mondd azt,hogy "és neked".

Vagy,hogy "de nekem még lehet,de neked már nem".

Tőlem amúgy nem mernek nagyon ilyet kérdezni,mert tudják,hogy picit éles lenne a nyelvem :D

2013. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha meg sikerül végre barátot, barátnőt szerezni, akkor ellene fognak hangolni.

Szülő logika...

2013. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%

Azért mondják, mert jóval több élettapasztalatuk van mint neked, így valszeg nem mondanak hülyeséget.

Ne őket okoldd mert jót akarnak, míg te töketlen vagy és 1 nőt se tudsz összeszedni.

2013. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kolosszus22 ***** válasza:

Nálam is ugyanez ment, sőt a mai napig megy. Legutóbbi barátnőmmel 3 évig voltunk együtt, fél éve lett vége annak a kapcsolatomnak, de már megint kezdik a pörgést anyámék + a rokonok, hogy mikor lesz már megint. Agyamra mennek, nagyon frusztráló.

26F

2013. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!