Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ki mit köszönhet, miért hálás...

Ki mit köszönhet, miért hálás a nagymamájának?

Figyelt kérdés
Kérlek csak pozitív dolgokat írjatok. Köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 15. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az én mamám igazi szupermama :D egyáltalán nem öreges és nem hagyja el magát, nem néz ki annyinak amennyi hiába ősz a haja. Mindenben segít nekem sokszor igazolást nem kaptam visszamenőleg az orvostól és elintézte nekem, segített munkát szerezni nyárra. Tud varrni csomó mindent megvarr nekem :) ha beteg vagyok elvisznek bárhova (papámmal) kiskoromban oviba/suliba hordtak kocsival éveken át. Mikor itthon viták voltak mindig segített. Na meg persze az apukámat köszönhetem nekik és ezzel az életemet és ez a legnagyobb dolog. :D a másik mamám messze él tőlem ő kicsit öregesebb de amiben tud ő is segít és szeretek beszélgetni vele. Neki pedig anyukámat köszönhetem aki megszült :)))
2017. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
O nevelte fel a testveremet es engem is. Senkitol nem kaphattam volna/kaphatnek ilyen jo neveltetest mint amit tole. :) az eletet neki koszonhetem.
2017. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!😊Tényleg igazi szupermamák:)

Jöhetnek még válaszok!:)

2017. ápr. 15. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Az én mamám is igazi szupernagyi, amolyan tyúkanyó még most is. Sosem távozok tőle anélkül, hogy nem adna bármilyen kis édességet, vagy rágcsát pedig már 22 éves vagyok. Kisgyerekként nagyszüleimnél töltöttem a nyarakat, mindig a mamám vigyázott rám. A legszebb nyarak voltak, ő csinálta a legfinomabb tejbegrízt vagy pudingot. Karácsonyra mindig pizsamát kaptam tőle, volt már egy rakattal, most már csak pénzt ad. Ezen kívül mindig ott vanha segíteni kell pl. sokszor bevisz a buszmegállóba meg ilyenek. Csodálaros nagymamám van, bár mindenkinek ilyen lenne.

22/f

2017. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Apai nagymamám nagyon sok tapasztalatot megoszt velem az állattartással/mezőgazdasággal kapcsolatban. Sokszor kikérem a véleményét,tanácsát. Sajnos a nagyapám már nem él,így tőle nem tudom ezeket megkérdezni. De nagyi is tud válaszolni ezekre,mert ő is csinalta ugyanúgy,ebben élte le az életét.

Meg amit az előző válaszoló ír: soha nem távozok tőle üres gyomorral,üres táskával. Bármikor megyek hozzá,mindig készít valami ennivalót és szinte bármit,amilye van otthon,(keksz,cukor,csoki,kávé,gyümölcs) mindent bepakol egy nagy táskába nekem. Hiába mondom,hogy hadd maradjon ott neki.

22L

2017. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az anyai nagyanyámnak semmit, de neki anyum sem... Az apai nagymamám totál elkényeztetett, mindent megvett nekem, állandóan mentünk mindenfelé, strandra, nyaralni külföldre, teljesen normális kérdés volt szombat reggel kelés után hogy "na kislányom, ma hova menjünk, a Balatonra vagy a Velencei tóra?" :) Sajnos 11 éves koromban teljesen váratlanul meghalt. De rengeteg szép emlék maradt utána.
2017. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyökereimért. A bennem tovább élő életvezetésért, felfogásért, mozdulatokért. A gyakorlatiasságért. A látásmódért. A tartásért, a méltóságért. Az emberismeretért. A folyamatos igényért a fejlődésre, a kultúrára.
2017. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon ismertem, mert korán meghalt.

De Anyukámat neki köszönhetem, ami kb minden a világon. Ő nemrég halt meg.

2017. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segített anyagilag a továbbtanulásomban. Gyerekkoromban a délutánokat rendszeresen Nála töltöttem, amikor Anyukám dolgozott. Sajnos, már hatodik éve nincs közöttünk és nagyon hiányzik. :'(
2017. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az en nagymamam felnevelt engem 10 napos koromtol. tole tanultam sok olyan dolgot ami a mai napig segit az eletben megelni dolgokat. sajnos mar nagyon regen nincs velem de talan valahonnet vigyaz ram, es megbocsajtotta hogy hulye hisztis kis beka voltam;-))))
2017. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!