Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyi születésnapja?

Nagyi születésnapja?

Figyelt kérdés

Nagymamám most tölti be a 70 évét. A nagy család úgy döntött, hogy csinálnak egy nagy szülinapi ebédet ahol mama minden gyereke, unokája, régi barátai ott lesznek. Anyum és nagynéném lassan 1 hónapja tervezik, mert különlegeset akarnak. Ezzel nincs is gond. Gondoltam azért kaphatna valami szép ajándékot is. Anyumék szerint nem kell semmi, mert mamának mindene megvan. De én szerettem volna, hogy kapjon valamit..Ezért megkérdeztem az unokatesóimat (én vagyok a legfiatalabb, és 7 unoka van), hogy közösen milyen ajándékkal lepjük meg mamát. Unokabátyám mondta, hogy finoman puhatoljam ki, hogy mire vágyik, és összedobjuk a pénzt, meglepjük vele. Így múlt héten elmentem mamához ( sűrűn megyek, mert közel lakunk), beszélgettünk. Szóba jött, hogy lassan 70 éves lesz, megkérdeztem, hogy ha most kaphatna bármit, vagy kívánhatna valamit mit kívánna?

Nagyanyám elnevette magát, és közölte, hogy 2 dolgot szívesen elfogadna.. Az egyik, szó szerint ezt mondta: Szívesen "megágyaznék Paul McCartney-val ha érted a célzást kedvesem " ( nagy beatles rajongó volt mindig)

A másik, hogy szívesen csináltatna egy rózsa tetoválást a vállára. " de ha megteszem, anyád a szemem láttára roppanna össze, és jobb esetben bezáratna valahová" Így elég ha részt veszek anyád partiján..

Na igen, nagyanyám nem csak életvidám, hanem okos is..:)

Tegnap elmondtam az unokatesóimnak amit mondott. Most meg mi tanakodunk. Pault nem tudjuk meghívni, de egy tetováló szalonba eltudjuk vinni mamát. Viszont köztünk is vita van. Van aki szerint nem kéne, van aki szerint miért ne?

Szerintetek? lepjük meg mamát egy tetoválással? Vagy mivel lepjük meg?

19/N


2017. ápr. 28. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Csináltass egy ágyneműt PAUL képével! :D
2017. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Kamu.
2017. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne kamu? Én is ismerek idősebb embert,aki tetkót szeretett volna és megcsináltatta.Nagymama felnőtt ember,azt varrat magára amit akar (ha valóban ez a vágya) és senkinek semmi beleszólása nincs
2017. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem ismerem a családot, szóval lehet, h rossz ötlet, de nekem egyből az jutott eszembe, hogy a legnagyobb durranás az lenne, ha anyukádtól (anyukádéktól, ha több gyerek van) kapná a ajándékba a tetoválást. Én biztos megpróbálnám finoman meggyőzni. Annyira szeretné a nagyi, (meg hát elég idős már, hogy eldöntse, mit is akar :D :D ), nem veszélyes, eltakarható, nem árt vele senkinek.
2017. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok. De az is lehet, h a nagyid csak eljátszott a gondolattal, de nem akarja komolyan. Jó lenne megtudnod tőle is, hogy mennyire elszánt, már csak azért is, hogy ne hiába lobbizz anyukádnál.
2017. ápr. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Mamám elég fiatalos, és sok mindent szeret amit lehet az idősek nem szeretnek. Korához képest elég fitt, és hál istenek nem beteges (leszámítva a kicsit alacsony vérnyomását) Szóval nem kamu.

Anyuék, meg a többi testvér tuti nem fogja díjazni a tetkót. Bár nem ítélik el addig amíg nem a mamán vagy valamelyikünkön van..

2017. ápr. 29. 00:36
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Jó arc nagyid van :D Szerintem írj Paulnak, hátha benne van :D
2017. ápr. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
82%
Most lehet, hogy hülyeség, de szerintem ha elviszed/elviszitek egy olyan helyre, ahol csinálnak hennát, akkor ott kérhet rózsa mintát(ami majd egy idő után le is kopik) és addig kiderül, hogy tetszik-e neki, valóban érdemes lenne-e igazit csináltatni:)
2017. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez a Paul Mccartney-s ágynemű poénnak tök jó. Mellé meg elviszitek egy szalonba úgy is leállítja a projecktet ha csak poénkodott de mindenképp elindulnék vele bekötött szemmel(jó azért a tetkószalonban már levenném róla😅) a nagyi úgy is csak egy max 4*4 centis tetkóra gondolhatott. Ez is meg az ágynemű is 7 felé leosztva max 2000 ft lenne. Én olyan tetkó szalonba mennék ahol hennáznak is(nem tudom hol laktok vagy egyáltalán van ilyen) hogy ha esetleg a tetkótól megtorpanna azért az élmény meglegyen vagy ha nimcs ilyen ahol egyszerre van lebiztosítanám magam egy hennással.

Cuki nagyid van remélem beválallja a tetkót estére meg hempereghet Paulall.

2017. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

Bocsi, de minek a sok rizsa a kérdésbe? Ez így kellene, hogy hangozzon: "Fiatalos, életvidám nagymamám egyszer azt mondta, hogy mindig szeretett volna egy tetoválást. Szerintetek jó ötlet lenne 70. születésnapjára ezt adni neki? A családban nem egységes az ezzel kapcsolatos álláspont." - Minden más felesleges információ, kislányos csacsogás. Kit érdekel, milyen messze laksz tőle, milyen gyakran mész át, mit mondott Paul McCartney-ról, stb.

Annyira dühít, hogy nem bírnak az emberek lényegre törően beszélni, és ezért egy csomó maszlagot kell folyton elolvasni...


A kérdéshez: szerintem nem jó ötlet meglepetésnek adni, mert nem biztos, hogy ezt annyira nagyon halálosan komolyan gondolta. Felajánlani lehet, és hagyni, hogy átgondolja.

2017. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!