Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan dolgozzam fel a nagyapá...

Hogyan dolgozzam fel a nagyapám halálát?

Figyelt kérdés
Februárban halt meg, és én el se tudtam tőle búcsúzni, és annyira hiányzik azóta is. Ha csak eszembe jut hogy nem látom többé, nem tudom abba hagyni a sírást. Hogyan dolgozhatnám fel ezt? :(

2017. júl. 23. 21:57
 1/5 anonim válasza:

Szia, nekem is meghalt a nagypapám sajnos, es szerintem beszélj rola valakivel, hogy teged ez bánt... Beszéljetek ki a témát, és jobb lesz.

Én ezt csináltam, aztán meg nem gondoltam ra.. Próbálom nem eszembe mutatni, mert akkor depressziós lennek, ha belegondolnek hogy nincsen többet. Én sem tudtam elbúcsúzni tőle sajnos.

Remélem hogy tudtam segíteni.

2017. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*jutatni.
2017. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy másikat
2017. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idióta barom.
2017. júl. 27. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Igazad van, valóban ízléstelen dolog volt ilyet irni, ne haragudj.

Az én mamám nemrég halt meg. Nem az számít, hogy nem tudtál elbúcsúzni tőle, hanem hogy szeretétek egymást. A búcsú csak egy kis töredéke lenne annak az időnek, amit eltöltöttetek együtt. A végső búcsú nem adatot meg, de hányszor köszöntél el tőle látogatás után, mosollyal az arcodon? csak az számít, és a halálakor is tudta, hogy szereted, mert ilyen emlékeken osztoztok. Tudom hogy mit érzél, de ez nem a te hibád. Igy alakult, és ezen túl kell lépned, mert ő is ezt akarná.

2017. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!