Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nektek élnek még a nagyszüleit...

Nektek élnek még a nagyszüleitek? Hány évesek vagytok? Ha elhunytak már, akkor mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt mennyire gyakori,hogy valakinek felnőtt korában is élnek-e.
2018. jan. 28. 12:22
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak:

Apai mamám 2020 őszén hunyt el, 78 éves korában

Anyai mamám 2021 május 12-én (aznap, mikor földrajz emelteztem) hunyt el, a 71. szülinapja előtt másfél hónappal

Anyai papám él, 69 éves, kicsit fullad, sokat fogyott az utóbbi időben, nem tudom, mennyi ideje van hátra. Sokat iszik, bár régen inkább bort, most energia italt és kólát agyra-főre

Apai papám is él, 83 éves, jó egészsége van, egyszer műtötték még pár éve rákkal, amiből felépült, majd mamám halála után kicsit bevásárolt alkoholból, de szerintem mértékkel fogyasztja, már csak azért is, mert rendszeresen vezet és elég stabilak a gondolatai, amikor beszélek vele, nem agresszív, nem vörös a feje, nem úgy, mint anyai papámnak. Szerintem esélyes, hogy kb 10-15 évet még élhet, mert a család azon felén többen is 90-100 évig éltek.

19/l

2021. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
100%
Nekem apai nagyanyai dédim 12 évesen halt meg (93 éves volt), apai nagyapám 18 éves koromba(73 éves volt), anyai nagyanyai dédim 18 éves koromba szintén (96) éves volt. Három nagyszülőm: anyai nagymamám(75), anyai nagyapam(74), apai nagymamán(73), még élnek. 23F
jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Én 54 éves vagyok az Anyai ágról a nagymamám még akkor halt meg amikor nem éltem még és a papám meg 7 éves koromban halt meg az apai ágról a nagymamám is a születésem előtt halt meg és a nagypapám meg 29 éve halt meg, és az anyu keresztanyja az én mamám meg 16 éve nem él már vagyis 98 éves volt.
ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!