Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mit szólnátok ha a nagyszül...

Ti mit szólnátok ha a nagyszüleitek másnéven hívná a születendő gyereketeket?

Figyelt kérdés
Mondtam nekik korábban, hogy tetszik a Janka. Ez csak egy lehetőség volt, de páromnak nem tetszett így elvetettük. Megtaláltuk a végleges nevét, Noémi lesz. Már el is mondtuk mindenkinek, nekik is. Errefel két hét után megyek.nagyimhoz és megkérdezi, hogy van a kis Janka? Mondtam nagyi hogy Noémi lesz..de hát múltkor még Janka volt... mondtam neki hogy kérném Noéminek hívni mire fel elhúzta a száját h igen Noémi?
2017. jan. 24. 14:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%

Ebben az esetben semmit. Még meg sem született, még nincs is neve. A nagyi meg még a múltkori változatra emlékezett. Ezen nem kellett volna kiakadnod.

Természetesen, ha a már megszületett gyereket más néven hívja, akkor elcsodálkoznék és szólnék is. De akkor is felmerülne bennem, hogy csak elfelejtette, mert már nem fog úgy az agya.

2017. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb akkor mondjátok nevet, ha megszületett a baba.
2017. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

:Dd

Ne haragudj, de nevetseges vagy.

Nagyanyad nem ugy hivja a gyereket, hanem azt mondta amit utoljara mondtal.

Aztan meg csak csodalkozott gondolom a fordulaton.

2017. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Tisztazzuk, o nem "mas neven hivja a gyereketeket" hanem az elozore emlekezett es emiatt ugy nevezte meg, es mikor megtudta hogy masik nev az eselyes nem tetszik neki annyira. Szerintem mindennapos tortenet. Nem tetszhet minden nev minden rokonnal.
2017. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy idős ember nehezebben jegyez meg dolgokat... Pláne olyan dolgokról amik még meg sincsenek...
2017. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Tisztaban van o vele mivel mondtuk neki kb egy hete o volt az elso akit felhivtunk, hogy kislany lesz es Noemi. Amig nem tudtuk tervbe volt a Csaba de o Leventezte mert nem akart Csabat..szoval tudja o csak nem az van amit o szeretne..
2017. jan. 24. 14:13
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Feleslegesen kötekedsz, ez nem probléma. Úgyis úgy nevezed el ahogy akarod.
2017. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De pl ugyanezt csinalja mindennel. Nem tetszik neki hogy kerteshazban lakunk a kulvarosban ezert mindig azt sulykolja hogy koltozzunk el meg ugye amikor parom ejszakas nem alszok otthon..meg mondtam neki hogy mamuszokat akarunk nezni es lattam 5 dbot olyat aminek falra felakaszthatos tartoja van mondja minek olyan sok a kutya nem.jar hozzatok mikor nemreg volt pont vendegseg es ezt is mondtam neki..nincs semmi baj a fejevel csak nem ugy vannak a dolgok ahogy szeretne szimplsn kotekszik..hianyzik de mar egyre kevesebbet jarok at ezek miatt :/
2017. jan. 24. 14:18
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
Nos, mivel lányról van szó, örülj neki, hogy nem Leventének, vagy Csabának hívja...
2017. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Mire megszületik, megjegyzi.

Felesleges volt ezért kérdést kiírni.

2017. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!