Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Lényegre térek. Mit tehetek,...

Lényegre térek. Mit tehetek, bele fáradtam! Milyen jogi megoldáslétezik ha tudom bizonyítani is?

Figyelt kérdés
Mostanság vettem észre hogy anyosom lejárt szavatosságú tejtermékeket illetve lejárt szavatosságú több élelmiszert adott a kisfiamnak.1,6 hónapos. Sajnos a párom ragaszkodik hogy itt maradjünk de én menekülnék innen, mert anyosom zsarol hazudik hogy rossz anya vagyok. Elhiresztelte hogy beteg a fiam meg hogy nem az ö fia a gyerekem apja! Kis faluba lakunk én nem gyözöm bizonyitani hogy igazat mondok, egy fedél alatt élünk. Milyen jogi megoldás létezik hogy békésen el válhassanak utjaink, mert albérletre nincs lehetöségem igy szüleimhez tudok menekülni akik 100 km re laknak. Elnézést a helyesírási hibákért.

2018. jan. 29. 09:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha nincs pénzed, nagyon lehetőséged sincs. Maradnak a szüleid.
2018. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen helyre gyereket szülni?
2018. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

Jogi megoldás a válás.Simán mehetsz a szüleidhez ha megfelelőek a körülmények.A láthatást apuka úgy oldja meg ahogy akarja, nem a te feladatod.

Add be a keresetet, pakolj össze és menj.Nem kell félni.

2018. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Szüleim meg értik .öket is szidták anyósom hülyeségie miatt,oda költözhetek nekik nem hártány ,de milyen jogi uton hogy tilthatom el anyosomat költözés után hova forduljat segitségért? Mert közölte hogy el veszi a fiam .
2018. jan. 29. 09:33
 5/40 anonim ***** válasza:
39%

Nem írtad hogy a párod a férjed is vagy van e apai elismerő. Szülfeljoggal rendelkezel, oda viszed a kölyköd ahova akarod. Ha megfelelő környezetbe viszed és az ellátásáról gondoskodsz, baj nem lehet. Érkezés után intézd a gyerekorvost és a védőnőt is.


A LEGJOBB LENNE, HA MEGBESZÉLNÉD A PÁRODDAL AZ EGÉSZET. De persze könnyebb elfutni minden elől.

2018. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

Több hibát is elkövettél: tudhattad, hogy egy tutyimutyi, felnőtt férfiként is az anyja csecsét szopó emberrel jöttél össze - mivel ezt hamar észre lehet venni - ennek ellenére beköltöztél hozzájuk és beleszültél a "tutiba".


Mivel anyuci pici fia marad örökre a kedves párod (ragaszkodik a maradáshoz) nincs más lehetőséged, vagy lenyelni mindent ami veled és a gyerekkel történik, vagy végre hozol egy jó döntést, és visszamész a szüleidhez. A gyerek érdekében nagyon remélem, hogy az utóbbit fogod választani.

2018. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell semmilyen jogi lépés, a te gyereked, oda viszed ahova akarod (az apa beleegyezésével).Költözz el, ha a szuleidhez tudsz menni, akkor oda. A kérdésed nem egyértelmu, mert mit akarsz bizonyitani? Azt, hogy romlott tejterméket adott a gyerekednek? Ez nem jelent semmit, véletlen is lehet,sima figyelmetlenség,hogy tudod bizonyitani, hogy direkt?Kulonben sem kell engedély ahhoz, hogy elvidd a gyereket, mert te vagy az anyja!!
2018. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó vagyok, most láttam a válaszod. Az anyósod nem veheti el a gyereked, ne aggódj emiatt, ures fenyegetozés. Probálj meg akkor elmenni és összepakolni, amikor nincs otthon, mert igy nem fog ellenkezni, vagy bármilyen modon visszatartani.
2018. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

Mi van? Ki veszi el a fiad?

Látom nem vagytok valami eszes família.

2018. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

Egy édesanyát a legkönnyebb azzal sakkban tartani, hogy a gyerekével zsarolják és persze, hogy a rettegés miatt félsz lépni.


Jogilag nem veheti el. Költözz el anyukádhoz, add be a válópert, hogy a férjed lássa komolyan gondolod és akkor vagy megembereli magát vagy nem, mert onnan még van visszaút.

Ha nem akar változtatni és leszállni anyja csecséről, akkor jobb neked nélküle. De ismétlem: a jog melletted áll.

2018. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!