Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek mit csináljak hogy...

Mit tegyek mit csináljak hogy betudjam bizonyítani hogy a kistesóm is rossz meg sunyi? Mert akármivan mindig én jövök ki rosszul.

Figyelt kérdés

mert egyszerüen már nagyon fáj hogy nekem a szüleim sose hisznek mindig én szívom meg....

mit csináljak hogy nekem is igazat adjanak és hogy észrevegyék hogy ő is mennyire hazug sunyi?


2015. máj. 4. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért hazug sunyi? Mit csinál?

Hány évesek vagytok?

2015. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szüleidnek mondtad a problémád?
2015. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én 18 a kistesom 9.

ráhagyom mikor beszólogat de még mondja mondja és utána csak rá kiabálok és engem szidnak le..azt nem nézik hogy ő hogy oltogat meg beszólogat direkt meg tagad mindent..

igyen mondtam a problémát és nem mindig.de szinte nagyon sokszor neki adnak igazat és ez már nekem sok mert egyedül érzem magam....most nem rég sirtam is...szval nagyon rossz.

mit tudnék tenni?

2015. máj. 4. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
a beszólogatást vedd fel a telóddal és játszd le a rögzített hangot a szüleidnek
2015. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
18 évesen azért már lehetne annyi eszed, hogy tudsz kezelni egy 9 évest. Ha ez nem megy akkor nem kell semmit se reagálni, hagyd rá, ne foglalkozz vele.
2015. máj. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért hosszutávon idegörlő lehet,sztem nem lehet nem foglalkozni vele.akár megmutathatod ezt a kérdést a szüleidnek,olvassák el,vagy hasonló témákat keresni hogy megértsenek a szüleid.ne legyen kivételezés mert ő kisebb.mondd el,hogy mivel mindig ő kezdeményez és kiidegel,de csak téged szidnak folyton a kiabálásért,ezért elvesztetted irántuk a bizalmadat,mond a szüleidnek,hátha észreveszik magukat,és kérdezd meg ők hogy birnák a folyamatos szekálást kiabálás nélkül?olyan érveket hozz fel,hogy gondolkodjanak el.igy nem lehet köztetek bizalomteljes kapcsolat,ha mindig a tesódnak hisznek
2015. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem is próbáld megbeszélni a szüleiddel, ha nem megy akkor vedd fel a telefonoddal mikor legközelebb ezt csinálja.
2015. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
phineas and ferb :Ddd
2015. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!