Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan győzzem meg a mamámat...

Hogyan győzzem meg a mamámat hogy hozzak egy kutyàt?

Figyelt kérdés
1 házba lakunk, a nagyszülők házában szóval az övék a ház nem csinálhatunk azt amit akarunk. Van 1 kutyánk ami úgy lett hogy egyszer csak hazahoztuk, de előtte szóltam neki azt mondta azt csináljak amit akarok szóval elhoztam a kutyát, persze nem tetszett neki akkor de mostmár mindennél jobban szereti. Viszont én nagyon szeretnék mégegy kutyát (tudom mennyi foglalkozás, gondozás van egy kutyával). Említettem de aztmondta csak akkor ha ő már meghal ( a mama nem a kutya). És elég ideges ha felhozom ezt a témát. Azzal megilyesszem hogy elköltözök ha nem hozhatok még egy kutyát? Bármi tippet elfogadok! Köszi
2018. dec. 1. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Miert vagy elégedetlen? Már van egy kutyád,miért akarsz mégegyet? Fogadjunk azzal sem törődsz amelyik van. Amugy meg igaza van mamádnak,az ő háza,azt csinál ott amit akar,ha akar kitesz a kutyákkal együtt.
2018. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy?
2018. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Érzelmi zsarolás, nyerő ötlet!!

Pff.


Mi is úgy szereztünk kutyát mamának, hogy követett hazáig és megtartotta. Meg a szomszédét is etette sokáig. Most már csak cica van otthon, és mama nem is akar kutyát (mi lesz vele, ha meghalok?) és tiszteletben tartjuk a kérését.

Lesz saját házad, lakásod, és annyi kutyát tartasz, amennyit akarsz. Addig meg csitt.

2018. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Ráérsz gondozni?

Telik rá?

Te takarítasz utána?

2018. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

És ha nem engedi meg és elköltözöl, akkor mi lenne a kutyával? A mamád nem hülye, tudja, hogy úgysem fogsz.


Az ő háza, ha nem akar megegy kutyát, akkor ennyi.

2018. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha nekem azt mondanád, hogy elköltözöl, ha nem hozhatsz még egy kutyát, akkor azt mondanám, hogy hajrá. Élj meg egyedül és tarts fel egymagad 2 kutyát, így nincs vita.

Én is egész életemben vágytam kutyára, sosem lehetett, csak mikor elköltöztem otthonról. Eszembe se jutott volna csak úgy hazahozni egyet. Családban élünk, közösségben, aminek vannak alapvető szabályai. Nem tudom Te mit szólnál ha valami hülyeséged miatt egyből azzal támadna be a mamád, hogy kitesz otthonról.... Felháborító a gondolkodásmódod.

2018. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

"Azzal megilyesszem hogy elköltözök ha nem hozhatok még egy kutyát?" Remélhetőleg a mamád becsüli annyira magát hogy nem tűri el egy magadfajta zsarolási kísérletét. Basszus, hány éves vagy ezzel a hisztikirálynő húzással?

Ha nekem adnád ezt elő, kinyitnám a kapu hogy indulhatsz. Zsarolni akarod a saját házában? Hát lehet hogy meglepődnél az eredményen...

2018. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem tudnál érzelmi zsarolással megiJeszteni. Azt mondanám erre, hogy "fel is út, le is út. "

Inkább legyél hálás, hogy ott élhettek és az első kutyát elfogadta, megszerette.

2018. dec. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
A leendő új kutyát sajnálja sztem. Egy kutya elél mondjuk 15 évig, te gondolsz egyet fél év múlva és lelépsz, a kutya meg ott marad a nyakán. És mi lesz vele, ha meghal?
2018. dec. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Persze, ijeszd meg, hogy elköltözöl. Csak vigyázz, nehogy kitárja az ajtót, hogy akkor menj, és végül te ijedj meg😁

Hány éves vagy ennyi ésszel?

2018. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!