Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Utálom a nagyszüleimet főleg...

Utálom a nagyszüleimet főleg a mamámat. De muszáj vele találkoznom mert együtt élünk. Tönkre tette a szüleim életét. Mittehetnék? 15/l

Figyelt kérdés
Most ezért rossz ember vagyok? Nem merem leírni a pontos adatokat nehogy a hugom rájöjjön.

2016. okt. 25. 15:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
44%
Valahogy énis ilyen szituációban vagytok. 15/f
2016. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nálatok mi a gond?
2016. okt. 25. 15:54
 3/15 Argloss ***** válasza:
58%
Vársz, mert mást nem nagyon tehetsz. Viszont a szüleid életéért ne őt okold, azért ők a felelősek.
2016. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát ebben van igazság de hidd el ők is rátettek sok-sok lapáttal.
2016. okt. 25. 17:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem az anyai nagyszüleimet, és nálam is inkább mama a problémás. Jobban mondva én próbálkozom kedveskedéssel meg szeretettel, de mindig rájövök, hogy utálnak és már kezdem feladni. Ennek is van egy szép, hosszú története. :) Szóval én nem tartalak rossz embernek, mert sokszor tényleg nem a gyerek a ludas!
2016. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne érintkezz vele.
2016. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De most ilyeneket, hogy ne érintkezzek vele ne írjatok mert nem tudom elkerülni. Bőven elég lenne nekem ha havonta vagy kéthavonta látnám 1 órára. Egyébként ez az együttélünk nem úgy, hogy egy házban hanem szomszédok vagyunk közös udvarral. De sajnos még az ünnepeken is látnom kell.
2016. okt. 26. 15:58
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem biztos, hogy úgy van. Voltam már úgy, hogy csak az egyik felet hallva, teljesen igazat adtam neki, és véletlenül megtudtam kis részletkérdés dolgokat, amiktől minden a visszájára fordult.


Én megpróbálnám kideríteni, hogy tényleg úgy van-e.

2016. okt. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van két 8 éves komondorja de 8 éve 1,5-2 méteres pórázon tartja. Penészesek a kajái. Mondom szüleim se voltak makulátlanok de ők csak kiszúrtak velük. Mikor apáék huszonévesek voltak maguknak megvették a legújabb bútort ők meg megkapták a használtat.
2016. nov. 3. 10:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ezek nem tönkretevések, komolyan.


Ezek csak események, kifogásolhatóak, csúnya dolog, de nem tesznek tönkre életeket.


Tönkretevés az lenne, ha elhanyagolták a betegségét valamelyiknek, vagy balesetben nyomorékká tették volna, esetleg súlyos adósságot varrtak volna a nyakukba.


A kutyákat megkérheted, hogy hadd sétáltasd őket, foglalkozz velük, segíthetsz jó kaját venni nekik.

2016. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!