Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan győzzem meg a mamámat...

Hogyan győzzem meg a mamámat arról, hogy több értelme van mágneses terápiával kapcsolatos dolgok iránt érdeklődni, mint vakon megbízni az egészségügyben, és gyógyszereken élni, mert hát "ez a normális ennyi idősen"?

Figyelt kérdés

mert hallottam már pár helyről hogy a mágneses terápiának nagyon jó hatása tud lenni az idősekre,csak drágák a műszerek,de lenne pénze rá,csak nem hisz benne....pedig ha rendszeresen használná,elvileg rövid időn belül érzékelhető a változás...vérnyomási problémák vannak a mamámnál,szédül stb. köszönöm a normális kommenteket előre is!


19/L


2017. szept. 21. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Több esze van nálad.

Légy kedves, vezesd le nekem, hogyan kezeli a mágnes a hipertóniát.

2017. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kamu, átverés minden mágneses vacak. Ne beszéld tele a fejét butaságokkal!
2017. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én teszek fel egy kérdést,és én írjak kommentbe a te kérdésedre?:D miért nem egyszerűbb továbbgörgetni,mint idejönni,és kiélni magad a trollkodásba,csak azért mert ma megint ismételten egy elba..ott napod volt?De tudod mit,éld ki magad,csak a normális kommentelőket ne zavarja a te frusztrációd...
2017. szept. 21. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De nagy szád van 19 évesen, kicsim...
2017. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2.ik kommentelő: kamu lenne?lehet,de kérdezem én: a gyógyszeres tünetkezelésen alapuló gyógyászat az jobb?a gyógyszeriparban van a legtöbb pénz a világon......a LEGTÖBB!Hát persze,hogy minden mást,ami jobban hasonlít a természethez,azt lehúzzák.de ettől még lehet igazad van,csak szerintem ez sem jobb,amit "nyújtanak "helyette a mainstream orvoslás
2017. szept. 21. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Na húzz máshova téríteni.
2017. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebből a mágneses csodagyógyászatból már akkor megjöttünk, amikor még meg sem születtél.


47F

2017. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

idézem a kérdező provát üzenetét, amit Péter néven írt a kislány...


ne irogassál f.ságokat az én kérdésem alá,mert egy fakanállal fogom a fogaid kiütni egyesével te degenerált ánuszarcu...

2017. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
47/F,tudom,az életkorral jönni mindig Jollyjoker egy fiatalabbal szemben,ezt mint a nyulat,elő lehet húzni a kalapból ha nincs más érvünk,de ettől még lehet igazad van,csak akkor indokold is meg légyszíves hogy mitől jobb a gyógyszeres kezelés a mágneses terápiától?
2017. szept. 21. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

”47/F,tudom,az életkorral jönni mindig Jollyjoker egy fiatalabbal szemben"


Bebizonyították már milliószor, hogy semmilyen élettani hatása nincs, úgyhogy erre már nincs szükség.

Azért jövök az életkorral, mert ez már egy nagyon régi történet. Évtizedek óta próbálják becsapni az embereket a mágnessel, de mindig vannak olyanok, akiknek ez még új.

Tényleg nagyon meggyőző tud lenni a jótékony hatásával kapcsolatos reklám, de de tényleg csak arra jó, hogy néhányan meszedjék magukat.

Árulják a mágnest autókhoz fogyasztáscsökkentöként is, de az is ugyanekkora kamu. Jó biznisz a 200 forintos kacatot 10 ezerért eladni.


[link]

2017. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!