Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mamám 3 napja nem veszi fel a...

Mamám 3 napja nem veszi fel a telefont, lehet baj?

Figyelt kérdés

76 éves, egyedül él messze... Szüleim szerint szokásosan félre rakta a telefont...


Vasárnap hívott minket, de nem voltunk itthon. Utána próbáltam visszahívni, de nem veszi fel. Tegnap is, ma is kb. 2.óránként hívom, de semmi, ezt a szüleimnek nem momdtam meg.

Az igaz, hogy állandóan mellé rakja a telefont, olyankor kicseng, meg a postásnak, panel házban a szomszédoknak biztos feltűnt volna, ha baj van.


2019. febr. 12. 18:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én mikor hívom anyukámat, és nem veszi fel, percenként újra hívom, és ha 10 perc alatt se veszi fel, nem hív vissza, akkor ülök kocsiba és rohanok megnézni.

Mindig felveszi, de évente 2-3szor nem, mert lemegy a kertbe, átmegy szomszédba.

2019. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!