Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A te Nagyszüleid megünneplik...

A te Nagyszüleid megünneplik (egyáltalán: tudják) a szülinapodat?

Figyelt kérdés

Szomorú vagyok, mert egyetlen emlékem sincs most hirtelen, hogy egyáltalán maguktól köszöntöttek volna egy telefonnal (mindig anyám hívta őket a szülinapomon vagy utána), pláne együtt ünnepletünk volna.

Megjegyzem, valahogy sosem éreztem igazán örömtelinek a szülinapomat...


2019. márc. 13. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig köszöntenek, egyszer volt, hogy anyum elfelejtette, pedig ő azért aktívan részt vett a dologban.
2019. márc. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Meghaltak :(
2019. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szegényke ☹ engem meg szoktak köszönteni de mi sokszor össze járunk velük hetente min.1 szer. Attól is függ hogy milyen a kapcsolat köztetek, vagy hogy milyen messze laktok egymástól. Én például nem emlékszem hogy a nagynénémék egyszer is megköszöntöttek volna, ez attól függ hogy milyen gyakran beszéltek mert ha hetente akkor szomorú hogy megfeledkeznek rólad, viszont ha két évente akkor is probléma de akkor nem kell annyira magadra venned
2019. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
El tudom képzelni, hogy ha valakinek van 53 unokája, akkor ez melósabb dolog, de ha csak egy van....?
2019. márc. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ők mindig,a saját anyámat mindig nekem kelett figyelmeztetni,no comment..
2019. márc. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már nincsenek nagyszüleim. Amikor voltak, anyám oldaláról mindig kaptam valami apróságot: tábla csokit, virágot, tehát tényleg csak valami jelképes dolgot. Felhívni emiatt külön nem hívtak fel, de miutan mindennap volt telefonos kontakt, hiszen vagy ők hívtak anyámat, vagy anyám őket, mindig oda kértek egy percre a telefonhoz, hogy boldog születésnapot. Apám oldaláról sosem voltam semmilyen formában megköszöntve.

Ünnepelni nálunk nem volt szokás születésnapon. Amíg kicsi voltam, volt torta, később már nem, de nem hiányzott.

2019. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Én ezeket a születésnapos kérdéseket nem is értem.


A születésnapomat én magam szoktam megünnepelni azokkal, akik fontosak nekem, és meghívom őket, hogy velem ünnepeljenek.


Gyerekként nyilván anyám hívta a vendégeket, sütötte a tortát, készítette a vacsorát születésnapomkor, szülőként én szerveztem a gyerekem születésnapját (mondjuk, a tortát akkor is anyám sütötte), nagymamaként meg a lányom hív, hogy mikorra menjek felköszönteni az unokát. Ebédre, vacsorára, tortát enni. Esetleg korábban, segíteni.

2019. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Dehogy, szerintem azt se tudják hogy mikor van meg hogy hány éves vagyok. Mondjuk nem is találkozunk velük, a nagymamámat vagy 6 éve nem láttam, nagyapámat meg életemben 2x 12 és 13 éves koromban. Apai oldalról már meghaltak, őket nem is ismertem.
2019. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem altalaban felkoszontottek,de nem szeretem mostmar a szulinapomat megunnepelni.Tul unalmas az egesz,olyan rogeszmes szertartas mar.Ugyse akarok kapni semmit,meg nem is kaptam evekig mert sosincs penz.
2019. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!