Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Help! Kikészít a feleségem....

Help! Kikészít a feleségem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok. Anyagilag nem állunk rosszul, mindenünk megvan, mégsem vagyok boldog.

A nejem állandóan mindenért haragszik, duzzog, sokszor azt se tudom miért, nem lehet hozzá szólni. Már azon megsértődik, ha valaki ránéz vagy kicsit erősebben fékezek az autóval. A gyerekre szinte rá se szólhatok hangosabban, mert azon is megsértődik.

Másokkal is ilyen, mindig tőlem kérdezik mi baja, haragszik? Már tele a t*köm.

Mindig azt kell csinálni amit ő kitalál, én általában le vagyok szavazva. Kerüli az embereket, így nekem is vele kell menekülnöm, ha társaságban vagyunk, én pedig ezt szégyellem.

Régi (7-8 éves dolgokon) rágódik napi szinten: pl. szüleim kölcsönkértek tőle, amit azóta visszaadtak, sőt sokkal több mindent is. Azóta is ezt hallgatom, hogy őt, hogy megalázták.

Gyakorlatilag mindent én csinálok a háztartásban (bevásárlás, mosás, takarítás, gyerekkel csomó dolog) (főzni azért szokott).

Ha a szüleimnél vagyunk, nem is beszélget velük, csak bújkál a szobában vagy magába roskadva andalog.

Már próbáltuk ezeket többször megbeszélni, de mindig hevesen veszekedtünk. Utána a veszekedés miatt haragudott. Azzal jött, hogy ő túl érzékeny. Mondtam már neki, hogy szerintem pszichológushoz kéne mennie.


Egyszer elmentem tőle, de utánam jött sírva 1 nap múlva, hogy menjek vissza.


Elhagyni nem akarom, mert van gyerekünk, akit szeretek.



2019. júl. 25. 14:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell ahhoz jelenteni, mostanában szigorúak a modik, törölnek maguktól is.

A feleséged meg kezelésre szorul, mert hogy nem stimmel nála valami, az tuti. Az ilyen boldog párkapcsolatban nem alakul ki ok nélkül, amiket ide leírtál

2019. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
Én éltem ilyen élettársi kapcsolatban, 3.évig bírtam.(nő vagyok,gyerekünk nem volt) szinte szóról-szóra ugyanilyen volt, mint a feleséged. Teljesen kikészültem mellette! Mindig haragudott, minden apró hülyeségen megsértődött,nem szólt hozzám napokig. Dúlt-fúlt. Semmi viccet nem értett, mindent támadásnak vélt. Mindig én kértem tőle bocsánatot,pedig ő bántott meg. Menekülj! Soha nem változik meg! Ki fogsz készülni...ha elválsz, akkor is lehetsz jó Apa.
2019. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem kell rögtön válni és a feleségedet sem erőltetheted arra, hogy pszichológushoz menjen. Szerintem éljetek külön egy ideig, hátha akkor kicsit enyhülnek az indulatok. Csupán abban kellene megegyezni, peren kívül természetesen, hogy kinél legyen a gyerek. Ha még óvodás vagy kisiskolás korú, akkor ildomosabb az anyjánál lenni.
2019. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%
Feltéve, hogy nem így viselkedik a gyerekkel is, mert akkor nem igazán lenne neki jó az anyjánál.
2019. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%

"kicsi még és nagyon ragaszkodik apához-anyához is, így egyik szülőnél elhelyezés sem teljesen ideális"

Nincs olyan életkor, amelyikben ideális lenne, viszont amíg kicsi, addig kevésbé fogja fel, hogy egyáltalán mi történik, kevésbé fog rá emlékezni, hogy régen máshogy voltak a dolgok, mint mostanában, valahogy "természetesebb" lesz neki vagy hogy mondjam, "belenő" a helyzetbe, úgyhogy szerintem ilyen alapon ne halasztgassátok, ha megvan a döntés.

2019. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején miért szerettél belé? Miért vetted el? Azok a tulajdonságai elmúltak? Megváltozott? Lehet, hogy depressziós vagy szorongásos betegség alakult ki nála. A pszichológus jó ötlet. Lehet, hogy egy semleges helyen, szeretettel, odafigyelve kellene ismét megpróbálni megbeszélni. Meg kellene próbálni megtalálni a nőt, akibe egykor beleszerettél. Ha ő nem partner ebben egy kicsit sem, akkor van igazán baj, és akkor már nem sok lehetőséged marad: vagy tűrsz vagy elválsz.
2019. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg mentális problema(agorafobia, szociális fóbia,szorongas). Csak kéne a külső segítség. Esetleg próbáljatok addig macskagyökér teát vagy valerianat
2019. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
a szüleim sooookáig nem váltak el, míg más gyerek azért sírt mert elváltak a szülei én azt kértem a jézuskától, hogy váljanak már el. A gyereked azt jobban megsínyli ha állandó feszültségben él...Vitesd el orvoshoz és ha kiderül hogy nála van a baj, akkor már lesz erről papírod a gyerekelhelyezés perénél.
2019. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt ilyen csajom... 2 évet voltam vele, de szerintem húztam 3 kotont is nehogy gyereket csináljak neki. Jó csaj volt...azert volt 2 év. De idegileg kikeszitett.
2019. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
16%

Hihetetlen, hogy milyen jellemhibák felett tudtok szemethunyni, és milyen nőket vesztek feleségül! Azt nem hiszem el, hogy az esküvő előtt egy angyal volt, és utána változott meg, ok nélkül.

Erre annyit tudok mondani, hogy ki milyet szakít, olyat szagol. Te pedig annyit a jónak érezted ezt a házasságot, hogy gyereket is vállaltál vele.


Komolyan mondom, hogy én betiltanám a válást. Nincsenek kényszerházasságok, akkor se kell elvenni, ha 5 gyerek van, teljesen szabadon el tudja dönteni mindenki, hogy kivel akarja összekötni az életét. Ehez képest ötször, tízszer annyian válnak el, mint ahol (amikor még) a szülők döntenek, vagy érdekből házasodnak.


Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni. Egyáltalán minek vetted el, ha semmi jót nem tudsz róla írni?

2019. júl. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!