Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A barátnöm öccse 19, sok idős...

A barátnöm öccse 19, sok idős rokon van, nemrég 2 mamát is elveszített. Nagyon nehezen dolgozza fel, azaz nemtudja hogy mit kezdjen vele. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 16:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Idegöszeroppanás környékén van szerintem , elsirja magát , ami természetes, de mivel dolgozható fel?
2018. febr. 21. 16:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Idővel. Erre nincs más.
2018. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
19 évesen azért már nem kisgyerek, aki ne értené, higy az élet rendje a halál, pláne ha idős emberről van szó. ...
2018. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
És szerinted akkor már nem is gyászolhat, utolsó? Ezt a sületlenséget...
2018. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
De, gyaszolhat. De a feldolgozásához mondjuk az első lépés az, hogy megerti az ember, a halál normális. Nem egy tizenéves halt meg, hanem egy idős ember. Miert van ettol idegosszerpppanasa? Nekem is meghaltak a nagyszüleim, szerettem, imádtam őket, de mindegyikük idős ember volt már, nem is voltak egészségesek, a nagymamám sokáig volt súlyos beteg. Nyilván megrazott a haláluk és nyilván nem volt egyszerű időszak, de nem kerülgetett senkit idegosszerpppanas miatta....
2018. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Elméletben szép gondolat hogy a halál normális- csak éppen mindent megváltoztat hogy szereted azt a valakit.
2018. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
"Nyilván megrazott a haláluk és nyilván nem volt egyszerű időszak, de nem kerülgetett senkit idegosszerpppanas miatta...." Attól hogy van aki felszínesen, vagy úgy sem kötődik az idős rokonokhoz, még vannak akik nagyon szeretik őket.
2018. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha nem kaptam idegosszerpppanast miután a 84 nagyanyám meghalt hosszu ideig tartó betegség utan, akkor nem szerettem. Az ugye fel sem merülhet, hogy értettem, beteg, tudtam hogy nem lehet megmenteni, felfogtam hogy el fog menni. Miért kellett volna idegosszerpppanast kapnom? Ha a tizenéves gyerekem halna meg, egyértelmű lenne, hogy nem tudnám feldolgozni, mert nem az az élet rendje.
2018. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!