Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egy családtagom aki 21éves...

Egy családtagom aki 21éves összejött egy hat gyermekes anyukával aki legalabb 38 éves, elvált. Tudtok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy 21 éves fíú,inkább gyerek még mint férfi,van egy húga és egy bátyja.Szülei elvàltak,testvérek nem élnek vele.Apa nem foglalkozik vele,anyja pasizik,a fiú a nagymamával és az alkesz nagybátyjával él,közbe ott van az anya is.A fiú talán egy hónapja megismerkedett egy nővel,kinek 3 nagykorú és 3 kiskorú gyereke van,pontosabban volt ,mert az egyik gyermek június közepén meghalt.A megismerkedés valamilyen oldalon történt a haláleset után,pár nappal.Rá két hétre már "kapcsolatban" állnak a facebook-on,jövő héten pedig költözik a fiú a 280 kmre élő nőhöz.A normálisan gondolkodó családtagok (mert vannak ilyenek is) óvják a fiút ettől,mert úgy tűnik a hölgy is elég fura (meghal a gyernekem,rá két hétre pasizom?!,és hátva facen is elég fura bejegyzések vannak tőle)Mit tudtok tanácsolni? Úgy érezzük mi megpróbáltunk mindent.Valaki tipp,hasonló tapasztalat? ?

2019. aug. 2. 08:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
a mindennel tobbet nem tehettek
2019. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha járt már valaki hasonló cipőben örülnék neki ha megosztaná velem hogy ott mi történt.
2019. aug. 2. 08:18
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Felnőtt emberről van szó. Majd tanul a saját hibájából. Annyit tehettek, hogy óva intitek tőle, de ahogy látom ez megtörtént.
2019. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonymousreview60 ***** válasza:
86%
Óva intettétek. Ennyi elég. Többször nem éri meg emlegetni, mert az csak dacot szül. Hagyjátok nyitva neki az ajtót, ha vissza akar menni.
2019. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Te ki vagy a sztoriban?

Egyébként többet nem lehet tenni,mert ha tetszik,ha nem,nagykorú,felnőtt.

2019. aug. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mást nem tudtok tenni. Ha nagyon le akarjátok beszélni, azzal inkább csak az ellenkezőjét éritek el. Inkább biztosítsátok róla, hogyha kiderülne a csajnál, hogy bármi gond van, ha haza akar jönni, akkor várjátok, számíthat rátok. Tehát ne érezze, hogy mindent felégetett maga mögött, és nem jöhet vissza akkor sem, ha gáz lesz.

Szerintem a nő biztosan zavaros. A fiú szeretetre vágyik, ettől a nőtől meg megkapja.

2019. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
El fog költözni, sőt miveé le akarjátok beszélni annál inkább. Tartsátok vele a kapcsolatot h érezze, visszajöhet. Ahogy meglátja mivel jár egy lakásban öt gyerek majd visszatér a valóságba.
2019. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igazából ez a gyerek mindig is elhanyagolt volt bizonyos szinten tehát vele Soha nem ültek le tanulni meg ilyesmi, ne arra gondoljatok hogy koszos volt hanem hogy nem foglalkoztak vele. Én nagyjából tíz éves kora óta ismerem, tulajdonképpen egy túrán ismertem meg és akkor többször is velem tartott a későbbiekben, aztán tanultam vele törődtem vele amennyire tudtam, Persze közben megismertem a családot is. Én mind a két tesójával tartom a kapcsolatot a két tesóval próbáltuk jobb útra téríteni reálisan elmagyarázni azt neki hogy ez a nő ez nem teljesen kerek hogy mire számíthat nem lebeszélni próbáltuk hanem elmondani neki a realitásokat. És most itt tartunk ahol tartunk.
2019. aug. 2. 08:37
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyébként ha néztetek tévét,olvastatok híreket ,nagyjából június végén akkor könnyen megtalálják ki a hölgy akinek meghalt a gyermeke.
2019. aug. 2. 08:39
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Értem? De te ki vagy a történetbe? Mármint,unokatestvér,vagy kije vagy?
2019. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!