Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szàjon csókolni a kisbabákat/...

Szàjon csókolni a kisbabákat/ kisgyerekeket?

Figyelt kérdés
Csak nekem szúrja a szemem ha szàjon csókoljàk a kicsiket? Rosszabb esetben szopogassàk a szàjukat. Ez termèszetes vagy èn vagyok túl konzervatív?
2019. aug. 19. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez szerintem is túlzás, különösen amikor egy szülő direkt csücsörít, hogy a gyerek a szájára adja a puszit...
2019. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Azon kívül, hogy undorító, még fertőzésveszélyes
2019. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az egy fokkal durvább hogy a munkatársam a 12 éves fiát is szájon puszilja.
2019. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem tartom természetesnek. Csak azt csókoljuk szájon, akit szerelemből szeretünk!

Ha kellő időben megtanulja a gyerek - és ez bizony ez a kor és a többi utána- akkor tudni fogja és sok bajtól megkíméli majd magát.


Időben tanítsd meg neki. Jobban jár.

2019. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak neked. Elég sokan vannak igy. De mi közötök van hozzá? Ha náluk az a szokás, akkor neked ne szurja! Ennyire beleszolni egy másik család belsö dolgaiba eléggé felháborito!
2019. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
A gyermek az apától-anyától látja a mintát, hogy ők szájon puszilják egymást, ezt utánozza le. A szülő döntése, hogy ilyenkor elkapja a száját és az arcát nyomja, v. cuppantanak egyet, míg nem lesz kínos számukra. Megfigyelés és tapasztalat, nem légből kapom.
2019. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Elmeletileg senkinek semmi koze hozza.

Gyakorlatilag szerintem is gusztustalan. Nincs gyerekem meg, de taszitana a gondolat hogy hatarozottan SZAJON csokoljam.

Nehany embernek tenyleg elgurult a gyogyszere ha ez normalis nekik.

2019. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Én is a számra kaptam sokszor puszit anyukámtól, néha apukámtól is, de sosem voltam tőle beteg, nem lettem lelki rokkant, sőt egy idő után már én kértem az arcomra, mikor nagyobb voltam, ráadásul egyik szülőm sem egy idióta, egyetemet végzett emberek, nagymamám orvos és sosem kifogásolta...
2019. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem szolok en oda nekik hisz nem az en verem. A paromnak jeleztem egyedul hogy ne szopogassa mar a kislany szajat mert nem vagyok hajlando mas nyalat nyalni a szajarol. Meg egy kicsit bizarr is.
2019. aug. 19. 19:17
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem borzasztóan primitív dolog a gyerekünket szájon csókolgatni, de persze nem várható el minden családtól, hogy elérjenek egy bizonyos fejlettségi szintet.
2019. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!