Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért imádja mindenki a...

Miért imádja mindenki a kisgyerekeket, kisbabákat?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és egyszerűen utálom őket. Mindig sírnak (babák azért mert besz*artak, gyerekek meg hisztizek a szülőknek a nyalóka miatt amit nem kapott meg stb.). Egyszerűen irritálóak, hangosak, folyamat kérdezgetnek, őrjöngenek, bökdösnek. Taknyuk nálunk egybe folyik. Maszatosak mindig. Ja és az anyukákról se feledkezzünk meg. Szinte megsértődnek ha nem dícsérem meg a gyerekét valami miatt. Úr Isten, felált és jár. Úr Isten mosolyog. Úr Isten kiadot valami irritáló hangot. Nem érdekel..... És nem fogadják el ha azt mondom nem szeretem a gyerekeket lány létemre.

2019. jún. 24. 01:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%
Fajfenttartasi oszton
2019. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
61%

Arról se feledkezzünk meg, hogy kiskorodban te is beszartál, sírtál, hisztiztél, koszos voltál, őrjöngtél, kérdezgettél, bökdöstél, és taknyod-nyálad összefolyt.

Egy babának minden teljesen új. Nem tudja miért kakil, miért korog a hasa. Megijed. És ösztönösen sír.

Természetes, hogy egy aprócska gyerek nem tud késsel-villával enni, mint egy úrihölgy.

Kérdezgetnek, mert érdeklődőek. Fogalmuk sincs, hogy mi az a motor, csokor, akármi. Ha pedig a "mikor érünk már oda?" féle kérdésekre gondolsz, arra is nagyon egyszerű a válasz. Türelmetlenek. Én is türelmetlen vagyok, pedig nem vagyok kisgyerek. Ez belénk van kódolva.

Egy anyának hihetetlen nagy öröm, ha látja, hogy a kislánya vagy kisfia járni kezd, beszélni, vagy akármi.

Mellesleg a babák kicseszett aranyosak, bárki bármit mond.

2019. jún. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem imádja mindenki
2019. jún. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
38%

Az a másik gyereke, a tiéd nem feltétlen lenne olyan. Nem mindenki neveli ám a gyerekét annyira hisztissé, toporzékolóssá, követelőzővé, hangossá, őrjöngővé, világközepévé, feltűnősködővé, maszatossá, ragacsossá. A gyerek azért olyan, mert a kedves szülőben megerősítést kap: Mama ott aszisztál vigyorogva az ő hisztijéhez és maszatolásához 0-24-ben. Aki erre nem vevő, mert maga is szociofób, magányra, csendre vágyó típus, ott a gyerek is hamarabb elhalkul, és átveszi azt a légkört, megtanul mondjuk elmélyültebben foglalkozni a játékaival mások folyamatos jelenléte nélkül is...


Én például a gyereket magában nem utálom, de azt a légkőrt, amit a kérdésedben megfestettél, hát azt igen! Mint ki is derül írásodból, azokat a gyerekeket a szülő direkt szerepelteti, hogy tegyék mások előtt magukat, tehát a gyerek arra van ráállva, hogy egész nap sisteregni kell, az a norma náluk.

2019. jún. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

"Nem érdekel..... És nem fogadják el ha azt mondom nem szeretem a gyerekeket lány létemre."

De mért mész oda?

Én nem keresem gyerekek és anyukák társaságát.

2019. jún. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%
Ha anno a szüleid is így gondolkodtak volna, akkor most nem lenne itt ez a kérdés.
2019. jún. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%

Napi nemakarokgyereket.

Kit érdekel? Én meg az ilyen közléskényszereseket utálom, mégse írok róla kérdést.

2019. jún. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%

Más gyereke engem sem érdekel. Nagyon kevés ismerős gyerekét nem tartom utálatosnak. Halálra idegesít az a sok kis neveletlen rondaság.


A saját viszont más.

2019. jún. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%

Mert a gyerekekben még nincs rosszindulat pl...mint benned.

De valóban ne felejtsd el..te ugyanilyen voltál,ugyanígy meg kellett veled küzdeni

De van egy tanácsom.

Védekezz amíg csak élsz! Senkit nem érdekel,hogy te nem szereted a gyerekeket csak mert olyan dolgokat csinálnak,amit saját maguk még nem tudnak megoldani.

2019. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Én nem imádom őket, sőt. Az idegen gyerekek teljesen hidegen hagynak és a rokonok, barátok gyerekeiből is elég egy bizonyos idő. Ettől függetlenül a sajátom nyilván más lesz.
2019. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!