Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a sportot/edzé...

Hogy hívják azt a sportot/edzést amikor kisbabákat/kisgyerekeket utánoznak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hallotatok-e már róla, de van ilyen, hogy beraknak egy pici babát vagy pár hónapos, esetleg 1-2 éves gyereket, és amit ő mozog azt csinálják és elvileg jó edzés:D (szerintem muris :) ) és kíváncsi lennék mi ennek a neve, meg van-e Magyarországon ilyen?:)
2016. jan. 15. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Edzés gyökereknek akik lusták sportolni. Így keress rá.
2016. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell egyből rossz indulatúnak lenni, nem azért kérdezem mert ezt akarom sportolni, hanem mert érdekel.. Egy nagyon cuki videóban láttam ahol kisgyereknek mozognak úgy mintha keményen gyúrnánk (holott csak öntudatlan mozdulatokat tesznek vagy utánozták az edzést a tévében )es volt egyre sz amikor alig jöttünk rá mi tortenik:a felnőttek edzőruhában utánozták a kisbabát..
2016. jan. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!