Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy engesztelhetném ki...

Hogy engesztelhetném ki anyukámat?

Figyelt kérdés
Nem a megfelelő ronggyal töröltem a bútorokat, és másfél hete nem áll velem szóba, nem fogadja a köszönésemet.
2019. aug. 30. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez most ugye kamu?
2019. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2019. aug. 30. 09:23
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Sehogy. Ha bocsánatot kértél és már apróságokat is próbáltál akkor ha fejre is állsz sem fog megbocsájtani ha nem akar.

Mondd meg neki, hogy te már bocsánatot kértél és ennél többet nem tudsz már tenni. Ha akar beszélgetni jöjjön nyugodtan, de ha nem akkor legalább mondja meg, hogy hagyjad.

2019. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem azért emögött több van. Nem lehet, hogy úgy beszéltél neki vissza ahogyan nem kellett volna? Nem kell itt hülyének nézni a válaszolókat...
2019. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Komolyan írtam ezt a kérdést, és nem beszéltem vele tiszteletlenül.
2019. aug. 30. 09:33
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég durva,egy porrongy miatt ekkora balhét rendezni.Szerintem itt valami más is történt,vagy egyszerüen felgyűlt benne a feszültség.
2019. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Dobd ki a rongyot, amit használtál, s vegyél helyette egy másikat.
2019. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 alletta ***** válasza:
58%
egy törlőrongy miatt ezt túl keménynek tartom. nem tettél más rosszaságot anyuddal szemben? nagyon feszült a hangulat köztetek.
2019. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mondd meg neki hogy drogozol. Aztán elkezd veled kiabálni. Erre te válaszolod azt hogy akkor a rongy miatt már nemis vagy ideges? Erre ő valami hasonló választ fog mondani:Nem érdekel az a rongy hagyjad már a francba. Erre te ezt válaszolod:Amugy nem drogozok hülyéskedtem, de legalább a rongy miatt már nemvagy ideges szeretlek anya.
2019. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Na ha ez komoly kerdes, akk fura ilyenert megharagudni. Vagy azt varta h hibat talaljon benned v vmi mas. Suss neki vmit ha tudsz.
2019. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!