Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak, ha a családom...

Mit csináljak, ha a családom utál, mert Erasmusszal megyek külföldre és a rokonságom meg kibeszél, hogy nagyképű vagyok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Menj külföldre, tanulj, kövesd az álmaidat és tegyél rá nagy ívből,ki mit mond. Ez a te életed, nem nekik éled.
2019. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Szard le a véleményüket, te meg maxold ki az ottlétedet, a tanulás mellett szocializálódj, próbáld megismerni az adott kultúrát.
2019. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem arcoskodom, nem a szüleim pénzén akarok menni... ennek ellenére a saját szüleim is támadnak. A nagycsalád meg még rosszabb... hogy én urizálok.
2019. aug. 30. 18:40
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
jézusom. falusi vagy? ne törődj velük. büszkének kéne lenniük, hogy egyáltalán megkaptad az ösztöndíjat! nehogy emiatt ne menj!!
2019. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Na, az ilyen korlátozó, visszahúzó mentalitás miatt nem kell nekem falusi csávó! Anyám is pont ezt akarta rám erőltetni, nincs is mára jó kapcsolatunk.
2019. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Most mit kell dicsekedni? :D

Jól van na, csak viccelek.

2019. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Legyél tényleg nagyképü (még ha az nehéz is neked). Szöveg valami hasonlo: Na tökvirágok! Jön valamellyikötök? Vagy csak esz a penész, irigység? Ha normálisak lesztek irok nektek egy képeslapot.

Szüleiddel meg beszéld meg, hogy nyomhatod ezt a stilust is de inkább szeretnéd megköszönni a támogatásukat!

2019. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Az Erasmus ma már alap, rengetegen mennek külföldre tanulni vele. A családonak csak annyit mondj, hogy welcome to 21st century..
2019. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
94%
Nekem is ilyen szüleim vannak. Irigyek hogy jobb eletem lehet szarok rájuk hatalamassat csalódtam bennük.
2019. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Úristen! Ahelyett, hogy örülnének, hogy nyelvet tanulsz, világot látsz! A szüleidet nem értem, de a rokonaid egyértelműen irigyek. Ne hallgass rájuk, menj el, építs minél több kapcsolatot, és minden szép helyről, ahol jársz, posztolj jó sokat, hadd pukkadjanak!
2019. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!