Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan bizonyítsam be a...

Hogyan bizonyítsam be a szüleimnek, hogy csak mert Budapesten fogok egyetemre járni a helyi egyetem helyett, még nem leszek nagyképű?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 14:27
1 2
 1/13 anonymousreview60 ***** válasza:
96%
Sehogy. Nem szabad foglalkozni ezzel. Ha a szüleid azt hiszik, így lesz, hülyék. Ha nem leszel nagyképű, be kell lássák a tévedésüket. Ha nem, hülyék.
2019. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Eddig nem is tudtam, hogy az ország 2 millió nagyképűre és 8 millió szerényre oszlik, jól elhatárolt módon.
2019. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Semmit nem kell bizonygatnod, hülyeséget beszélnek.

Pesten sok egyetem erősebb mint a vidéki, gyakornoki hely is több van, illetve a diákmunkás fizetések is gyakorlatilag a vidéki közel duplája.

Szóval sok érv szól Pest mellett, ha oda szeretnél ne foglalkozz a szüleid hülyeségével..

2019. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolnak amit akarnak, lehet nekik nincs diplomájuk és "felkerülni Pestre nagy dolog, pláne diplomát szerezni" szerintük, meg ki tudja még miket gondolnak, szerintem nem kell bizonyítani semmit.
2019. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Bizonyítani a bizonytalant kell. Szóval magaddal szemben is vannak kétségeid...ajjaj!
2019. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Honnan tudod hogy nem leszel az?
2019. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha a szüleidnek a bp-i egyetem egyenlő a nagyképűséggel, akkor sehogy. Ilyen idiótáknak nem kell bizonyítani semmit, ezek bevettek a fejükbe valami emeletes baromságot, amit dinamittal se fogsz onnan kirobbantani. De nem is kell foglalkozni velük.
2019. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
jó suttyók ...
2019. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Vedd meg nekik Ranschburg Jenőtől a Jellem és jellemtelenséget. Abban van, hogy a jellem nem változik az élet során, ezt bizonyítják a kutatások.
2019. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Le lehet pontozni, de nem egyet ismerek aki felkerült Pestre, és kur.va nagy arca lett utána. Mert hozzá képest a vidékek kis senkik...
2019. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!