Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak, ha a családom...

Mit csináljak, ha a családom utál, mert Erasmusszal megyek külföldre és a rokonságom meg kibeszél, hogy nagyképű vagyok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 18:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%

Add nekem a penzed es maradj otthon ;)

Mindketten jol jarunk !

2019. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Vikuci79 ***** válasza:
100%

Már csak kíváncsiságból is mennék.

Majd lenyugszanak és tuti pár éven belül vki a családból szintén vmi tanulmányra adja a fejét. Mert másolunk. Mindenki. Téged is másolni fognak meglátod, és akkor látod majd magadat viszont valakiben.😊

2019. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Sajnálom hogy ilyen családod van, irigyek rád...

Jobb az ilyenektől minél távolabb kerülni, csak megmérgezik az életed...

2019. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Souky válasza:
100%
Őszintén? Szard le őket és csináld úgy,ahogy jó neked. A véleményük az övék,neked ahhoz semmi közöd nincs.Ne engedd,hogy beleszólhatnak az életedbe.Jól csinálod a lépéseiket.Hidd el nekem,nem vagyok már fiatal kakas.
2019. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 ququcs ***** válasza:
74%
Ne hátrálj meg. Menj és ne törődj ki mit mond. Ez csupán irigység a részükről!!!!!
2019. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Tom Benko ***** válasza:
Mondd nekik, hogy mész a magyarok közé, vissza se jössz.
2019. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 xp ali ***** válasza:
100%
Részvétem. Láttam ilyet, nem lehet könnyű a gyereknek. De mások irigysége és megvetése ne álljon a tanulás és a világlátás útjába. Vigyázz magadra, gyűjts barátokat, és minden rendben lesz.
2019. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt utál a családod? Jó ember lehetsz :) Tényleg nagyképű lehetsz!
2019. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!