Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a huszon valahán...

Mit tegyek ha a huszon valahány éves bátyámat a szüleim nem tudták rendesen megnevelni és most egy nagyképű szemétláda akit szívből gyűlölök? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval annyi a lényeg hogy tényleg egy kiállhatatlan szemétláda ( ahogy nagyapám fogalmazott: Egy pökhendi f @ sz) semmi alázat nincs benne senki irányt , folyton becsmérel mindenkit és nagyon nagyra van magával mert neki van diplomája. Szerintetek nekem kéne megnevelnem? (21/F)
2018. márc. 14. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem neked kéne.Majd az élet megneveli, az lesz az igazi lecke a számára.
2018. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

NE tegyél semmit, nézz át rajta, ez a legtöbb, amit tehetsz.


Felnött embert megnevelni nem lehet.

2018. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem neked kell. A mi családunkban is van ilyen. Oda meg vissza van magától, de már kezdi észrevenni szerintem, hogy mennyire nyomorult. A környezetében már mindenki családos, önálló, felnőtt ember, neki meg értelmes kapcsolata sincs, mert senki nem marad meg mellette. Hiába kapott házat, kocsit, mindent a segge alá nincs mása, csak hitelei és még mindig az anyjával él, mert egyedül vásárolni se tud normálisan. Mi meg 10 évvel fiatalabbak vagyunk nála, de már önálló életünk van, nemsokára esküvő, családalapítás, ő meg verheti a mellét, hogy hitelből van 2 csődbement vállalkozása és az anyja keni neki a kenyeret. Az a baj, hogy mikor nyilvánvaló lesz neki, hogy mindenki többre viszi nála akkor ahelyett, hogy elgondolkodna inkább a másik felet állítja be hülyének, meg kezdi szidni. Pl. a szemében mi is szánalmas nyomorultak vagyunk, mert önállóan élünk albérletben és még össze is akarunk házasodni. Sőt még gyereket is akarunk a stabil anyagi helyzetünkhöz, pedig mi semmit nem kaptunk a szüleinktől, de azért mi ássuk el magunkat. Én nő vagyok, de múltkor csapdost nekem a széket a konyhába megy úgy beszél velem is meg párommal is, mintha nem is tudom kik lennénk. Remélem végignézhetem majd, ahogy pofára esik az életben.
2018. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Tanulni kéme h neked is legyen diplomád. Mindig a tanulatlan 3 müszakos,nyomorgó,fuj a diplomás jo életüre..
2018. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Mindig a tanult, diplomás, egyébként ku*va nagy gyökér nézi le a nem diplomás, kétkezi munkást...
2018. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kis drága egyedül képtelen lenne gondoskodni magáról mert még egy koszos tányért nem tud elmosni maga után mert ő "értelmiségi".
2018. márc. 14. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyel. Nézd levegőnek.
2018. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kis drága egyedül képtelen lenne gondoskodni magáról mert még egy koszos tányért nem tud elmosni maga után mert ő "értelmiségi".

Erről meg a szüleid tehetnek nem a diploma és az értelmiségiség..

2018. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!