Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is volt már ilyen helyzetb...

Más is volt már ilyen helyzetben? Nagyképű apa, magához edesgetett lanya.

Figyelt kérdés

Az apám csak nagyon ritkán, havonta 1-2 alkalommal jön haza, max aludni. Szarik ránk és anyánkra. Hugom 13eves lesz most és könnyű beetetni. Fater megvette neki az áhított ajándékot születésnapjára amire egyértelműen volt pénze, hiszen anyám fizet mindent így ő csak kisebb ajándékot tudott adni. Persze a gyerek örül mindkettőnek, értékeli és megerti az anyagi helyzetet, de lássuk be, gyerek, mindenki tudja milyenek termeszetuktol fogva. Viszont engem az zavar hogy az apuci hazajon, menozik hogy o mit hozott, de a menozes hol van amikor meg szuksege lenne ra? Sehol, inkabb szid mindenkit es teszi az agyat.


Sorstarsak kommentjeit es velemenyeit varom, illetve köszönöm hogy kiadhattam itt a duhomet.



2018. júl. 31. 20:01
 1/1 anonim válasza:
Édesanyám elvált "apámtól". Én egyetlen lány gyermekük vagyok. De amikor elvitt engem meg bátyáimat valahova egésznap hallgattam, hogy nekik milyen drága dolgokat vett és engem egésznap tudtak szekálni :D Egyszer kaptam tőle valamit, az egy telefon volt még évekkel ezelőtt. Mai napig azt hallgatom (mondjuk egy ideje már nem láttam mivel leszar minket) Amikor bátyám megkapta akkoriban kifutó S7 edge mobilt nem kellett neki fél év és kinyírta. Azóta szóba sem hozza apám. :) és ez csak egy a sok közül. Szerintem beszélgess el a hugoddal erről és apáddal is. Anyukádat meg támogasd.. Ilyenkor van a legnagyobb szüksége rád
2018. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!