Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek miért kérdezte...

Szerintetek miért kérdezte pont ezt tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval a minap az egyik

női rokonom férje a felesége társaságában megkerdezte tőlem, hogy szeretnék e majd gyereket? Teljesen ledobbentem.. Köpni nyelni nem bírtam, kellemetlenül éreztem magam. Az ő házasságuk elvileg jó! Közös gyerekuk is van. Szerintetek valami megfordult a fejében? Csak normális válaszokat szeretnék olvasni. Előre is köszi, hogy elolvastátok😊



2019. nov. 4. 00:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Jézus, gyere le! Mégis mit akarhatna tőled? Szerinted neked is gyereket akar csinálni? Vagy annyira fiatal vagy, hogy dolgoznak a hormonjaid, hogy egy távoli idősebb jó pasi rokon egyetlen kérdésétől nedves lesz a bugyid, vagy ennyire hülye vagy. Köpni-nyelni nem tudsz egy egyszerű kérdéstől, mint az óvodások.

Ha azt kérdezte volna, hogy tudsz-e főzni, máris azt látnád bele, hogy azt akarja, hogy rá főzz ezentúl egy közös háztartásban.

2019. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy azért, mert beszélgetni próbált veled, és pont ez jutott az eszébe? Esetleg előtte pont a gyerekekről beszélget(te)tek?

Érdekes lenne, ha pont a felesége társaságában akarna kikezdeni veled :)

2019. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
21%

Hogy miért kérdezte tőled pont ezt? Nem tudom.

Azt viszont biztosan tudom, hogy nem azért, mert veled akarna közös gyereket. Szokatlan volt a kérdés, de elhangzott. Ilyet inkább a nők tesznek fel nőnek, de nem a férfiak.

2019. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!