Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt kérdezte miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt kérdezte miért pont ő bele lettem szerelmes, nem tudtam válaszolni. Miért?

Figyelt kérdés
Mondtam mert így érzem, de ő konkrét választ várt.
2013. jan. 2. 23:52
 1/8 anonim válasza:
Ha megtudod pontosan mondani a miértet akkor nem is vagy belé igazán szerelmes. A szerelem csak úgy kialakul de az érzelmet nem tudod pontosan meghatározni, egyszerűen nem tudod hogy miért pont ő csak azt hogy vele akarsz lenni. Kérdezd meg hogy ő miért lett beléd szerelmes, ha válaszol rá konkrétan akkor kérdezd meg hogy akkor is szeretne-e téged ha azt a tulajdonságodat elveszítenéd :)
2013. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jan. 3. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Érdekes számomra amit írsz. Órákig tudnám sorolni,hogy miért szeretem, azt akit. Persze, nyilván ez kialakult dolog, és nem tudnám percre megmondani, mikor szerettem belé, de a miértjét, azt igen. Rengeteget!


Bocsi az offért :)

2013. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, aki a szerelmet le tudja írni, az nem is ismeri :)
2013. jan. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont.


3-as, te a szeretetről írsz, nem a szerelemről.

2013. jan. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Butaságokat írtok, nyilván tizenévesek vagytok. Az ember nem állat, hogy ok nélkül párzik. Elég üres feje van annak, aki tényleg nem tud kinyögni egy okot sem, hogy miért pont egyvalaki mellett érzi azt, amit.
2013. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki ok nélkül bele tud szeretni valakibe, az bárkibe bele tud szeretni (aki mondjuk egy kicsit kedves vele és úgy nagyjából megfelel az elképzeléseinek).

De ha valaki úgy igazán megfog, mert pont ő az, aki... a másik feled, akkor nagyon is meg tudod fogalmazni, hogy mivel fogott meg. Amikor tényleg abba szeretsz bele, aki... és én már (nem tiniként) ezt az érzést keresem, és azt hiszem, meg is találtam.

2013. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Valójában ha igazán belegondol az ember, és érett szerelemmel szereti a másikat, akkor rengeteg indokot talál.


Ha az alapvető fontosságú dolgokban megegyezik a két fél, akkor szinte biztos, hogy idővel egymásba szeretnek. Mi pont ezt éltük át a párommal. Sokkal előbb tudtam, hogy jó apja lenne a gyerekeimnek, minthogy beleszerettem volna. Emellett tisztelem azért, amit a karrierjében már ilyen fiatalon elért, értékelem és élvezem a humorát, csodálom az energiáját és elszántságát, imádom hogy intelligens és figyelmes, hogy szuper az ágyban, és még hosszan sorolhatnám, számtalan példával alátámasztva. Lassan, hosszan alakult ki bennem a szerelem, sőt megkockáztatom, nemsokára még a mostaninál is szerelmesebb leszek belé. És ennek az értékéből semmit nem von le az, hogy pontosan tudom, mi mindent szeretek benne.

2013. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!