Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik nap azt kérdezte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap azt kérdezte a barátnőm hogy mit szeretek benne. Erre vajon milyen választ lehet adni?

Figyelt kérdés
Most ha azt mondom pl hogy van kocsija amivel elmegyünk erre arra, akkor az olyan anyagias lenne. Vagy ha azt mondom hogy azt bírom benne hogy olyan okos (egyébként diplomás) akkor nagyon úgy jönne ki hogy én meg buta vagyok (szakmunkással). Egyébként is ez hogy szép, vagy okos, ezek csak ilyen általános (felszínes) dolgok. Nem kell félre érteni amúgy nekem is vannak értékeim, és szerintem azért van köztünk ez a kapcsolat mert elég jól kiegészítjük egymást. Vajon miket lehet mondani arra ha a párom megkérdezi hogy mit szeretek benne?
2019. okt. 1. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ásd el magad jó mélyre, hogy ezt nem tudod zsigerből rávágni.
2019. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rockarc ***** válasza:
91%

Ha csak felszines dolgokat tudsz felsorolni, akkor igen nagy a problema. Pont ezert kerdezte, mert megerositesre vart, hogy o milyen kepet alakitott ki magarol a szemedben. Nyilvan idoben kapcsoltal, hogy ezeket nem mondhatod ki, hogy szep, okos meg van autoja.


Nem all jol a szenad, mert itt folyamatosan kene sorolni egy csomo mindent, de ezeket te tudod, mi nem tudjuk megmondani. Minden ember mas es mas, mindenkit lehet szeretni, az egyiket az egyik tulajdonsagaert, a masikat a masikert. Tenyleg csak ennyi a csaj a te szemszogedbol?


Es akkor meg masik kerdesben valaki meg azon ertetlenkedik, hogy nehogy mar a nok legyenek erettebbek. Onismeret, emberismeret, es megsem tart sehol senki.


43F

2019. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 2

Azért zavar ez az egész mert még mindig nem tudom mit válaszoljak. De már azért van pár dolog ami eszembe jutott. Pl szeretek vele sétálgatni éjszaka a városban csak úgy. Előtte egyedül soha nem sétálgattam céltalanul, de neki sokszor volt ehhez kedve, és idővel én is megszerettem. Ezért pl azt szeretem benne hogy kimozdított a régi kis bezárt világomból. Ha ilyeneket sorolok fel az vajon akkor jó lesz?

2019. okt. 1. 16:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy Nem egyáltalán nem ennyi a szemszögemből, csak nekem nagyon nehéz mégis ezeket megfogalmazni...
2019. okt. 1. 16:28
 5/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo, igen ez mar jobb. De nem igy kell mondani. Mondd azt, hogy azt szereted benne, hogy tele van energiaval, mert barmikor kepes belevagni a setalgatasba, meg ennek, annak. Azt is mondhatod, hogy kitartja elotted a vilagot, uj dolgokat tanulsz tole, olyanokat, amiket korabban nem tettel. Ez a "szeretek vele sétálgatni éjszaka a városban".


Ugye mennyivel maskepp hangzik? A problema az, hogy hiaba adom, vagy adja mas is a szadba ezeket, ezek nem a te gondolataid. O is pontosan latja, hogy nagy a muveltsegi kulonbseg koztetek es ez valoszinuleg nem csokkenni fog, hanem novekedni. Nem azt mondom, hogy ki fog dobni, de ezek a szepsegtapaszok alapjaban nem fognak semmit sem valtoztatni a meglevo kulonbsegen. Idovel te is belatod. Ez majd foleg tarsasagban lesz feltuno es kellemetlen, amikor az o barataival talalkoztok, mert az ember a magahoz hasonlokkal baratkozik.


43F

2019. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 5

Oké. Azt hiszem értem. Gondolkozok még rajta, de szerintem menni fog ez ;)

Köszönöm a választ!

2019. okt. 1. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
"a farkam"
2019. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdésre zsigerből apróbb dolgokat mondanék, pl mindig jó illata van, tökéletes a tükörtojás amit süt, szeretem hogy bújós, szeretem, hogy sok témáról tudunk beszélgetni, hogy fontos dolgokban egyezik a véleményünk, hogy áltata kezdtem el érdeklődni bizonyos témakörök iránt, stb. Rengeteg dolgot fel lehet sorolni de végső soron a lényeg: azt szeretem benne hogy ő ő, és azt, amilyen emberré formál engem a kapcsolatunk.
2019. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
A fentiek közül a kocsi valóban nem jó válasz. Se az, hogy szép. De az okos már nem rossz kezdés.
2019. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!